2017– 2018 m. m. pasiekimai

Olimpiada, konkursas

Mokinys

Klasė

Mokytojas

Apdovanojimas

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“

Dominga Urkytė

8a

Antanas Dimša

II vieta

Respublikiniame mokinių integruotame technologijų ir literatūros konkursas ,,Kūrybos paukštė – 2018“

Greta Latvėnaitė

IIg

Estela Žukauskienė

II vieta

Respublikinės moksleivių folklorinių šokių varžytuvės ,,Patrepsynė 2018“

Meilė Dzimidavičiūtė, Linas Sutkaitis, Šarūnė Ivanauskaitė, Martynas Dabašinskas, Evelina Ivanauskaitė, Juozas Pertyla, Stanislovas Dzimidavičius, Paulina Jakavičiūtė

 

Daiva Bradauskienė

Laureatai

Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapas

Titas Vizgirda

IVg

Laima Bondzinskaitė

I vieta

Kauno rajono 9 - 12 klasių mokinių matematikos olimpiada

Laurynas Veščiūnas

IVg

Erika Žiūkienė

I vieta

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajono etapas

Greta Latvėnaitė

IIg

Estela Žukauskienė

I vieta

Kauno r. 6 – 8 klasių mokinių geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“

Justė Matonytė

6

Darius Starkus

II vieta

Kauno r. mokinių meninio skaitymo konkursas

Greta Latvėnaitė

IIg

Alina Mikulėnienė

II vieta

Kauno rajono mokinių fizikos olimpiada

Meilė Dzimidavičiūtė

Ig

Virginijus Karmonas

II vieta

Kauno rajono mokinių fizikos olimpiada

Tomas Kulpinas

IIIg

Virginijus Karmonas

II vieta

Kauno rajono anglų, rusų kalbų Eduardo Pundzevičiaus vertimų konkursas

Timūras Topkasovas

IIg

Gražina Kinderienė

II vieta

Kauno rajono 9 - 12 klasių mokinių matematikos olimpiada

Juozas Petryla

Ig

Erika Žiūkienė

II vieta

Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje rajono etapas

Arminas Mickus

IIIg

Antanas Dimša

II vieta

Kauno rajono mokinių dailės olimpiada

Aurėja Meištaitė

IIg

Liudmila Karmonienė

III vieta

Kauno rajono mokinių fizikos olimpiada

Greta Latvėnaitė

IIg

Virginijus Karmonas

III vieta

Kauno rajono 9 - 12 klasių mokinių matematikos olimpiada

Tomas Kulpinas

IIIg

Rita Česnauskienė

III vieta

Kauno r. mokinių meninio skaitymo konkursas

Meda Antanaitytė

8

Jūratė Mačiulienė

III vieta

Kauno rajono 8 – 9 klasių mokinių chemijos konkursas

Domeikavos gimnazijos komanda

8-9

Lina Elena Petrauskienė

III vieta

Kauno miesto ir rajono moksleivių dainos konkursas, skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

Greta Latvėnaitė

IIg

Giedrė Teiberytė

III vieta

Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų sporto žaidynių vaikinų 3x3 krepšinio varžybos

Gimnazijos krepšinio komanda

 

Vytautas Orintas

I vieta

Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų sporto žaidynių, mergaičių gim. 2005 m. ir jaunesnių kvadrato varžybos

Gimnazijos kvadrato komanda

 

Vilija Pakalniškienė

I vieta

Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, mergaičių gim. 2005 m. ir jaunesnių kvadrato varžybos

Gimnazijos kvadrato komanda

 

Vilija Pakalniškienė

I vieta

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų 3x3 krepšinio tarpzoninės varžybos

Gimnazijos krepšinio komanda

 

Vytautas Orintas

I vieta

Kauno rajono 3 – 4 klasių mokinių kvadrato turnyras valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

Gimnazijos kvadrato komanda

 

Vilija Pakalniškienė

II vieta

Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių mergaičių kvadrato varžybos

Gimnazijos kvadrato komanda

 

Vilija Pakalniškienė

II vieta

Kauno rajono gimnazijų/ progimnazijų sporto žaidynių vaikinų krepšinio varžybos

Gimnazijos vaikinų krepšinio komanda

 

Vytautas Orintas

II vieta

Kauno rajono pradinių klasių mokinių sporto žaidynės

Gimnazijos kvadrato komanda

 

Vilija Pakalniškienė

III vieta

Kauno rajono gimnazijų/ progimnazijų sporto žaidynių vaikinų, gim. 2002 m. ir jaunesnių, krepšinio varžybos

Gimnazijos krepšinio komanda

 

Vytautas Orintas

III vieta

Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų sporto žaidynių vaikinų stalo teniso varžybos

Gimnazijos komanda

 

Vytautas Orintas

III vieta

Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynės berniukų, gim. 2005 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos

Gimnazijos kvadrato komanda

 

Vilija Pakalniškienė

III vieta

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2005 m. gimusių mokinių tarpzoninių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos

Gimnazijos komanda

 

Vilija Pakalniškienė, Vytautas Orintas

III vieta

Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų sporto žaidynių merginų 3x3 krepšinio varžybos

Gimnazijos merginų krepšinio komanda

 

Vilija Pakalniškienė

III vieta

Kauno rajono 9 – 12 klasių mokinių konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“

Gimnazijos komanda

 

Iveta Šukauskienė

III vieta

Policijos organizuotas konkursas ,,Kelyje smulkmenų nebūna“

Gimnazijos mokinių komandos

 

Iveta Šukauskienė

II, III vieta

Kalbų Kengūra 2018 (anglų kalba)

 

 

Vyda Grinienė, Ada Micpovilienė, Jolita Priegauskienė, Dovilė Ulozaitė

11 Auksinės Kengūros diploma, 6 Sidabrinės Kengūros diplomai,

 3 Oranžinės Kengūros diplomai

Protmūšis ,,Ką žinau apie savo tikėjimą”

Gimnazijos komanda

 

Roma Zaksienė

III vieta

Atnaujinta: 2021-10-12
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.30 - 09.15
  • 2. 09.25 - 10.10
  • 3. 10.30 - 11.15
  • 4. 11.35 - 12.20
  • 5. 12.30 - 13.15
  • 6. 13.25 - 14.10
  • 7. 14.20 - 15.05
  • 8. 15.15 - 16.00
Olweus