Mokytojai

Eil.  Nr. Vardas/Pavardė Pareigos Kvalifikacinė kategorija Vadovauja
Pradinio ugdymo mokytojai
1 Eugenija Reginienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja 3a
2 Stanislava Petravičienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja 3b
3 Lina Striškienė Pradinio ugdymo mokytoja, Atestacinės komisijos narė  Mokytoja metodininkė 3c
4 Roma Čebakovienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja          3d
5 Renata Džiaukštaitė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 3e
6 Viktorija Presaitė Pradinio ugdymo mokytoja, istorijos mokytoja Mokytoja 4b
7 Jolanta Masionienė Pradinio ugdymo mokytoja, Atestacinės komisijos sekretorė Mokytoja metodininkė 4c
8 Svetlana Maštaitienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja 1a
9 Audronė Gerdvilienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 1b
10 Eligija Kušeliauskaitė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja 1c
11 Elena Žukauskienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 1d
12 Vaida Pranskaitienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja 1e
13 Dalia Rusteikienė  Pradinio ugdymo ir neformaliojo švietimo mokytoja Vyresnioji mokytoja 2a
14 Loreta Narbutienė Pradinio ugdymo mokytoja, Gimnazijos tarybos narė Mokytoja metodininkė 4a
15 Inga Arieškė Pradinio ugdymo ir neformaliojo švietimo mokytoja    Mokytoja  2b
16 Inga Saldukienė Pradinio ugdymo ir neformaliojo švietimo mokytoja, Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė Vyresnioji mokytoja 2c
17 Regina Estrameckienė Pradinio ugdymo metodininkė Metodininkė 4d
18 Neringa Kučinskienė  Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja  2e
19 Rolanda Girskienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja 4e
20 Irmina Marcinkevičienė      Pradinio ugdymo mokytoja   Mokytoja metodininkė 2d
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai
21 Alina Mikulėnienė Lietuvių kalbos ir neformaliojo švietimo mokytoja, Atestacinės komisijos narė Mokytoja metodininkė 7c
22 Jūratė Mačiulienė Lietuvių kalbos mokytoja, Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė Mokytoja metodininkė 8c
23 Laima Bylienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė IVb
24 Vida Matusevičienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  5e
25 Kristina Ivanauskienė Lietuvių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Užsienio kalbų mokytojai
26 Ada Micpovilienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
27 Vyda Grinienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
28 Jolita Prielgauskienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
29 Sigita Skietrienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja  
30 Eglė Žeimienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja  
31 Dovilė Ulozaitė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja Ic
32 Vilma Račkauskienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 6b
33 Diana Volkavičienė Vokiečių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja 6b
34 Irena Bikinienė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
35 Gražina Kinderienė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja Ia
Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai
36 Erika Žiūkienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
37 Rita Česnauskienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
38 Diana Jancienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
39 Vida Špokienė Informacinių technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja  
40 Laima Bondzinskaitė Informacinių technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja  5d
Gamtos mokslų mokytojai
41 Virginijus Karmonas Fizikos mokytojas Mokytojas metodininkas  
42 Daiva Bradauskienė Etninė kultūra ir žmogus, biologijos mokytoja Mokytoja metodininkė  
43 Skirmutė Kvedarauskienė Biologijos mokytoja Mokytoja metodininkė 8b
Atnaujinta: 2023-01-10
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.30 - 09.15
  • 2. 09.25 - 10.10
  • 3. 10.30 - 11.15
  • 4. 11.35 - 12.20
  • 5. 12.30 - 13.15
  • 6. 13.25 - 14.10
  • 7. 14.20 - 15.05
  • 8. 15.15 - 16.00
Olweus