2019– 2020 m. m. pasiekimai

Olimpiada, konkursas

Mokinys

Mokytojas

Apdovanojimas

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“

Ignas Balčiūnas

Antanas Dimša

III vieta

Tarptautinė Kings matematikos olimpiada

Adomas Valutkevičius

Lina Striškienė

15 vieta

Kauno r. technologijų olimpiada

Adrijana Latvėnaitė, Kamilė Rimdeikaitė

Estela Žukauskienė

II vieta

Kauno r. 6 -8 klasių mokinių geografijos olimpiada,,Mano gaublys“

Justinas Ribikauskas

Darius Starkus

III vieta

Kauno r. mokinių fizikos olimpiada

Kamilė Vasilenkaitė,

Juozas Petryla

Virginijus Karmonas

II vieta

Kauno r. dailės olimpiada

Kotryna Valasevičiūtė

Liudmila Karmonienė

II vieta

Atviruko konkurse ,,Lietuva mano širdyje“

Rūta Strazdaitė

Liudmila Karmonienė

III vieta

Kauno rajono komandinis matematikos uždavinių sprendimo konkursas

10-12 klasių komanda

Erika Žiūkienė, Rita Česnauskienė

II vieta

Kauno r. mokinių matematikos olimpiada

Gvidas Šakys

Erika Žiūkienė

II vieta

Kauno r. mokinių matematikos olimpiada

Livija Zamuškaitė

Danutė Kovalenko

II vieta

Roberto Keturakio dailyraščio konkursas

Kotryna Valasevičūtė

Alina Mikulėnienė

I vieta

Roberto Keturakio dailyraščio konkursas

Gabija Simanavičiūtė

Vida Matusevičienė

I vieta

Kauno r. mokinių meninio skaitymo konkursas

Greta Latvėnaitė

Alina Mikulėnienė

II vieta

Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų 6 klasių mokinių diktanto konkursas ,,Žodžiai Lietuvai“

Ieva Jurevičiūtė

Vida Matusevičienė

I vieta

Anglų kalbos Kengūra

 

Ada Micpovilienė

Vida Grynienė

4 Sidabrinės Kengūros diplomai

6 Auksinės Kengūros diplomai

Vertimų konkurso ,,Tavo žvilgsnis“

 

Gražina Kinderienė

Irena Bikinienė

Nugalėtojų diplomas

Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių merginų, gim. 2004 m. ir jaunesnių, krepšinio 3x3 varžybos

Merginų komanda

Vilija Pakalniškienė

I vieta

Kauno rajono sporto žaidynės ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

 

Vilija Pakalniškienė

II vieta

Kvadrato žaidimo turnyras Vytautui Deksniui atminti

Berniukų kvadrato komanda, mergaičių kvadrato komanda

Vilija Pakalniškienė

I vieta

Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių vaikinų krepšinio varžybos

Vaikinų krepšinio komanda

Vytautas Orintas

II vieta

Kauno r. futbolo varžybos

 

Vytautas Orintas

III vieta

Atnaujinta: 2021-10-12
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.30 - 09.15
  • 2. 09.25 - 10.10
  • 3. 10.30 - 11.15
  • 4. 11.35 - 12.20
  • 5. 12.30 - 13.15
  • 6. 13.25 - 14.10
  • 7. 14.20 - 15.05
  • 8. 15.15 - 16.00
Olweus