2020–2021 m. m. pasiekimai

Olimpiada, konkursas

Mokinys

Klasė

Mokytojas

Apdovanojimas

Kauno rajono  mokinių etninės kultūros olimpiada

Ieva Černiauskaitė

III gimnazijos

Daiva Bradauskienė

Vilius Marma

I vieta

Kauno rajono mokinių anglų kalbos konkursas

Kamilė Vasilenkaitė

II gimnazijos

Ada  Micpovilienė

III vieta

Kauno rajono mokinių dailės olimpiada

Livija Zamuškaitė

I gimnazijos

Liudmila  Karmonienė

II vieta

Rašinių konkursas ,,Laisvės karta sako Jiems ačiū“

Kamilė Rimdeikaitė

III gimnazijos

Jūratė Mačiulienė

Padėka

ADVENTUR geografijos žinių konkursas ,,Pažink Lietuvą ir Pasaulį“

Adriana Latvėnaitė

8

Darius Starkus

II laipsnio diplomas

ADVENTUR geografijos žinių konkursas ,,Pažink Lietuvą ir Pasaulį“

Justė Matonytė

I gimnazijos

Darius Starkus

III laipsnio diplomas

ADVENTUR geografijos žinių konkursas ,,Pažink Lietuvą ir Pasaulį“

Matas Žuklevičius

Gytis Maceikis

Dovilė Marija Daubaraitė

Aiva Saldukaitė

Livija Zamuškaitė

Gabija Vasiliauskaitė

Viltė Balčiūnaitė

Mantė Kačinskaitė

Justinas Ribikauskas

Roberta Bernatavičiūtė

Gustė Dubosaitė

Regimantas Jukna

IV gimnazijos

III gimnazijos

I gimnazijos

I gimnazijos

I gimnazijos

I gimnazijos

8

8

7

7

6

6

Darius Starkus

Padėkos

Kauno rajono mokinių fizikos olimpiada

Kamilė Vasilenkaitė

Meda Antanaitytė

Juozas Petryla

II gimnazijos III gimnazijos IV gimnazijos

Virginijus Karmonas

II vieta

II vieta

II vieta

Kauno rajono mokinių biologijos olompiada

Ignas Vytėnas

IV gimnazijos

Daiva  Bradauskienė

II vieta

,,Be active“ savaitės projektas ,,Šauliai kviečia Lietuvą sportuoti“

Kamilė Vasilenkaitė

Danielius Antanaitis

Egidijus Budus

Darius Budėnas

Eglė Anušauskaitė

II gimnazijos

II gimnazijos

II gimnazijos

II gimnazijos

IV gimnazijos

Darius Starkus

II vieta

Kauno rajono 5 – 10 klasių mokinių virtuali kūrybinių darbų paroda ,,Žiemos stebuklai“

Akvilė Ragelytė

Evita Kaupaitė

Adriana Latvėnaitė

Livija Zamuškaitė

Miglė Meištavičiūtė

Oresta Murauskaitė

Paulina Kepežinskaitė

Ugnė Žvinytė

Darija Rasimavičiūtė

Aiva Saldukaitė

Justina Ambrulevičiūtė

Kamilė Vasilenkaitė

6

7

8

I gimnazijos

I gimnazijos

I gimnazijos

I gimnazijos

I gimnazijos

I gimnazijos

I gimnazijos

I gimnazijos

II gimnazijos

Liudmila Karmonienė

Padėkos

Kauno rajono 5 – 8 klasių mokinių muzikinis konkursas ,,Su Kalėdom iš toli“

Adriana Latvėnaitė

Saulina Latvėnaitė

8

6

Eglė Verzienė

Laureačių diplomai

Kauno rajono 5 – 8 klasių mokinių anglų kalbos konkursas ,,Spelling Bee“

Justinas Ribikauskas

Mantė Kačinskaitė

7

8

Sigita Skietrienė

Padėkos

Kauno rajono mokinių technologijų olimpiada ,,Kūrybos virsmas 2021 m.“.

Oresta Murauskaitė

Ignas Balčiūnas

Adriana Latvėnaitė

I gimnazijos

III gimnazijos

8

Estela Žukauskienė

Viktoras Minulinas

Estela Žukauskienė

I vieta

I vieta

III vieta

Atnaujinta: 2021-10-12
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
2. 09.25 - 10.10
  • 1. 08.30 - 09.15
  • 2. 09.25 - 10.10
  • 3. 10.30 - 11.15
  • 4. 11.35 - 12.20
  • 5. 12.30 - 13.15
  • 6. 13.25 - 14.10
  • 7. 14.20 - 15.05
  • 8. 15.15 - 16.00
Olweus