Metodinės grupės

Metodinė taryba 
     
Inga  Saldukienė  Metodinės tarybos pirmininkė, pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė
Jūratė  Mačiulienė  Narė, lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė,
Edgaras  Gabrielaitis  Narys, socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkas,
Sigita   Skietrienė Narė, užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė
Skirmutė  Kvedarauskienė  Narė, tiksliųjų ir gamtos mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė,
Estela  Žukauskienė  Narė, technologijų ir menų mokytojų metodinės grupės pirmininkė,
Daiva  Kranauskienė  Narė, švietimo pagalbos specialistų metodinės grupės pirmininkė
Kristina  Šlepavičiūtė – Balčaitienė  Narė, klasės auklėtojų metodinės grupės pirmininkė.
Metodinės grupės
Pradinio ugdymo mokytojų metodinė grupė
Dalia  Rusteikienė  1a klasė
Edita  Sirgedienė  1b klasė
Inga  Saldukienė  1c klasė
 Irmina  Marcinkevičienė  1d klasė
Neringa  Kučinskienė 1e klasė
Eugenija  Reginienė  2a klasė
Stanislava  Petravičienė  2b klasė
Lina  Striškienė  2c klasė
Roma  Čebakovienė  2d klasė
Renata  Džiaukštaitė  2e klasė
Loreta  Narbutienė  3a klasė
Viktorija  Presaitė 3b klasė
Jolanta  Masionienė  3c klasė
Regina  Estrameckienė  3d klasė
Rolanda  Girskienė  3e klasė
Svetlana  Maštaitienė  4a klasė
Audronė  Gerdvilienė  4b klasė
Eligija  Kušeliauskaitė 4c klasė
Elena  Žukauskienė  4d klasė
Daiva  Balzarevičiūtė  4e klasė
Lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė
Jūratė  Mačiulienė  pirmininkė
Laima  Bylienė  
Alina  Mikulėnienė  
Vida  Matusevičienė  
Kristina  Ivanauskienė  
Socialinių mokslų mokytojų metodinė grupė
Edgaras  Gabrielaitis  pirmininkas – istorija
Kristina  Šlepavičiūtė-Balčaitienė   istorija
Gytis  Bagdonavičius  pilietiškumo pagrindai
Darius  Starkus  geografija, ekonomika
Roma  Zaksienė tikyba
Dalius  Vibrantis  istorija
Diana  Volkavičienė  etika
Laima Dzvonkienė  etika
Daiva  Bradauskienė  etnokultūra
Užsienio kalbų mokytojų metodinė grupė
Sigita Skietrienė (pirmininkė) anglų k., 
Vyda  Grinienė   anglų k.,
Ada  Micpovilienė  anglų k.,
Ernestas  Petraitis  anglų k., 
Jolita  Prielgauskienė  anglų k., 
Vilma  Račkauskienė  anglų k., 
Dovilė  Ulozaitė anglų k., 
Eglė  Žeimienė  anglų k., 
Diana  Volkavičienė vokiečių k., 
Eglė  Žeimienė anglų k., 
Gražina  Kinderienė  rusų k.,
Irena  Bikinienė rusų k.
                        Tiksliųjų ir gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė 
 Skirmutė Kvedarauskienė (pirmininkė) – biologija
Daiva  Bradauskienė  biologija
Lina Elena Petrauskienė chemija,
Virginijus  Karmonas  fizika 
Rita  Česnauskienė  matematika
Diana  Jancienė  matematika
 Dana  Kovalenko  matematika
 Antanas  Augaitis  matematika
Erika  Žiūkienė  matematika
Elytė Stankevičiūtė  matematika
Laima  Bondzinskaitė  matematika, informacinės technologijos
Vida  Špokienė  informacinės technologijos
          Technologijų ir menų mokytojų metodinė grupė
 Estela  Žukauskienė  (pirmininkė) – technologijos
Viktoras  Minulinas  technologijos
Eglė  Verzienė  muzika
 Liudmila  Karmonienė dailė
Vilija  Pakalniškienė  fizinis ugdymas
Kęstutis  Aleksandravičius  fizinis ugdymas
Mantas  Jusis  fizinis ugdymas
Švietimo pagalbos specialistų metodinė grupė 
Daiva Kranauskienė  specialioji pedagogė, logopedė
Iveta Šukauskienė socialinė pedagogė
Rasa  Gudomskienė  socialinė pedagogė
Inga  Markevičienė  psichologė
Asta  Bartusevičienė  psichologė
Auksė  Gedminienė logopedė
Klasės auklėtojų metodinė grupė 
Diana  Volkavičienė  5a klasė
Vilma  Račkauskienė 5b klasė
Mantas  Jusis  5c klasė
Edgaras  Gabrielaitis  5d klasė
Estela  Žukauskienė  6a klasė
Dana  Kovalenko  6b klasė
Alina  Mikulėnienė 6c klasė
Gytis  Bagdonavičius  7a klasė
Skirmutė  Kvedarauskienė 7b klasė
Jūratė  Mačiulienė  7c klasė
Gražina  Kinderienė  8a klasė
Kristina  Šlepavičiūtė – Balčaitienė 8b klasė, pirmininkė
Dovilė  Ulozaitė  8c klasė
Rasa  Gudomskienė  Iag klasė
Eglė  Verzienė Ibg klasė
Vilija  Pakalniškienė  IIag klasė
Iveta  Šukauskienė IIbg klasė
Laima  Bondzinskaitė  IIcg klasė
Lina  Elena Petrauskienė IIIag klasė
Laima  Bylienė  IIIbg klasė
Rita  Česnauskienė  IVag klasė
Liudmila  Karmonienė  IVbg klasė
Atnaujinta: 2021-10-12
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
3. 10.30 - 11.15
  • 1. 08.30 - 09.15
  • 2. 09.25 - 10.10
  • 3. 10.30 - 11.15
  • 4. 11.35 - 12.20
  • 5. 12.30 - 13.15
  • 6. 13.25 - 14.10
  • 7. 14.20 - 15.05
  • 8. 15.15 - 16.00
Olweus