Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“

• Paskelbta: 2022-02-01
  • Kategorija: Didžiuojamės

Domeikavos gimnazijos mokiniai dalyvavo LGMA organizuojamame kasmetiniame ADVENTUR geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį”, kuris vyko 2022 m. sausio 28 d. Konkursas vyko nuotoliniu būdu iš ADVENTUR 2022 parodos LITEXPO parodų rūmuose. Dalyviai varžėsi dvejose kategorijose. 6-8 klasių mokinių grupėje geriausiai pasirodė Gustė Sinkevičiūtė 8b, Ieva Jureviėiūtė 8c; Gabija Karpytė, Regimantas Jukna ir Žemyna Mačiulytė 7c, Laura Vaičiulytė ir Mantas Kindurys 7c.  I-IV gimnazijos klasių mokinių grupėje žiniomis išsiskyrė Adriana Latvėnaitė Iag, Agnė Juzėnaitė IIIag, Gytis Maceikis IVbg ir Livija Zamuškaitė IIbg.

Dėkojame mokytojui Dariui Starkui, už mokinių skatinimą ir rengimą geografijos žinių konkursui ,,PAŽINK LIETUVĄ ir PASAULĮ”.