Neformalusis švietimas

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis

Būrelio vadovas Būrelio pavadinimas Būrelio darbo laikas (pamoka) Darbo vieta
I II III IV V (kabinetas)
1 – 4 klasės
Viktorija Abramavičienė Baletas   5, 6       II a. pradinio ugdymo korpusas
 
Kamilė Jurelevičiūtė Folkloro ansamblis „Serbentėlė”.   6,7    6,7   Prie Aktų salės
 
Vilius Marma ,,Serbentėlės“ kapela.   6,7   6,7   207 kabinetas
 
Liudmila Karmonienė Dailės studija ,,Spalvų pasaulyje“. 6,7         307 kabinetas
 
Vilija Pakalniškienė Kvadratas 3 – 4 kl. 7,8         Sporto salė
 
Vida Špokienė Molio terapija.         5,6 108 kabinetas
 
Vida Špokienė Kodo karta.   7,8 6,8     2013 kabinetas
 
Dalia Rusteikienė Programavimas ,,Scratch Jr“.   6       228 kabinetas
 
Loreta Narbutienė Gudručių klubas (3a klasė). 6         122 kabinetas
 
Loreta Narbutienė Kūrybos ir fantazijos šalyje.     6     122 kabinetas
 
Audronė Gerdvilienė Matematikų klubas.       6   123 kabinetas
 
Audronė Gerdvilienė Knygų bičiuliai.         6 123 kabinetas
 
Rolanda Girskienė  Pažink savo kraštą išmaniai. 6 6       229 kabinetas
 
Eligija Kušeliauskaitė Su knyga per pasaulį.       6   226 kabinetas
 
Eligija Kušeliauskaitė Smalsučiai.   6       226 kabinetas
 
Renata Džiaukštaitė Skaitymo labirintai.   6       223 kabinetas
 
Irmina Marcinkevičienė Kūrybinio mąstymo valandėlė.   5,6       Laisvalaikio salė
 
Kęstutis Aleksandravičius Judrieji žaidimai (1 – 2 kl.).   5 5     Sporto salė
 
Roma Čebakovienė Jaunieji gamtininkai. 6     6   305 kabinetas
 
Jolanta Masionienė Matematikos pasaulis.   6       227  kabinetas
 
Jolanta Masionienė ,,Skaitau, rašau, duonos neprašau“.         6 227  kabinetas
 
Skaistė Grigelytė – Leonavičienė Grafinis dizainas.       6,7   227 kabinetas
 
5-8, I – IV gimnazijos klasės
Eglė Verzienė Vokalinis ansamblis ,,Ly-lia- lio“   8       218 kabinetas
 
Daiva Bradauskienė Folkloro ansamblis „Serbentėlė”.  8, 9 7, 8 8, 9 8, 9 8 Aktų salė
 
Vilius Marma „Serbentėlės” kapela.   8   8   207 kabinetas
 
Mantas Jusis Tinklinis.   7     7 Sporto salė
 
Eglė Verzienė Instrumentinė grupė ,,Garsas“ 8   8     218 kabinetas
 
Liudmila Karmonienė Dailės studija „Paletė”.     8     109 kabinetas
 
Liudmila Karmonienė ,,Vaivorykštė“ (dailė).   7,8       207 kabinetas
 
Danutė Zabotkienė Kraštotyra. 7,8         Aktų salės fojė
 
Vilija Pakalniškienė Kvadratas.       7,8   Sporto salė
 
Mantas Jusis Krepšinis (merginos)   8     8 Sporto salė
 
Estela Žukauskienė Tapyba ant šilko.       7, 8   219 kabinetas
 
Darius Starkus Jaunieji šauliai.   7       204 kabinetas
 
Kęstutis Aleksandravičius Krepšinis (vaikinai).     8     Sporto salė
 
Kęstutis Aleksandravičius Futbolas.     8     Sporto salė
 
Iveta Šukauskienė Jaunieji policijos rėmėjai.       7,8   127 kabinetas
 
Diana Volkavičienė Sveikos gyvensenos klubas „Džiaugsmas būti kartu”.       7, 8   108 kabinetas
 
Gytis Bagdonavičius ,,Anime“ klubas.     8     105 kabinetas
 
Gytis Bagdonavičius Analoginė fotografija.       7   105 kabinetas
 
Gytis Bagdonavičius Protmūšių klubas.   7,8       105 kabinetas
 
Diana Volkavičienė Teatriukas.         7,8 108 kabinetas
 
Skaistė Grigelytė – Leonavičienė Grafinis dizainas.         6 106 kabinetas
 
Laima Dzvonkienė Karjera.   7,8 7,8     309 kabinetas
 
               
Būrelis Diena   Laikas       Vieta
,,Snaiperis” (krepšinis). Pirmadieniais     17 – 19  val.     Sporto salė
Trečiadieniais   17 – 19  val.    
 Penktadieniais   16 - 18 val.    
Futbolo klubas ,,Lituanica”. Antradienis   17 – 20  val.     Sporto salė
Ketvirtadienis   17 – 20 val.    
Penktadienis   18 – 20  val.    
Dziudo. Pirmadienis - penktadienis   13,15 val.     Dziudo salė
VšĮ ,,American English” programa ,,Nuostabus pasaulis 10-14 m. moksleiviams” Jolita Prielgauskienė  Ketvirtadienis   14.10 – 16.10  val.     102 kabinetas
           
           
VšĮ Būk saugus LT programa ,,Saugus vaikas” Iveta Šukauskienė Trečiadieniais   13.25 – 14.10  val.     126 kabinetas
           
           

Atnaujinta: 2021-10-12
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.30 - 09.15
  • 2. 09.25 - 10.10
  • 3. 10.30 - 11.15
  • 4. 11.35 - 12.20
  • 5. 12.30 - 13.15
  • 6. 13.25 - 14.10
  • 7. 14.20 - 15.05
  • 8. 15.15 - 16.00
Olweus