Kauno r. Domeikavos gimnazijos mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų sąrašas

Eil. Nr.

Mokytojo pavardė vardas

Dalykas

Kvalifikacinė kategorija

1.

Aleksandravičius Kęstutis

Fizinis ugdymas

Mokytojas metodininkė

2.

Arieškė Inga

Pradinis ugdymas

Mokytoja

3.

Bagdonavičius Gytis

Pilietinis ugdymas

Mokytojas

4.

Balčiuvienė Monika

Muzika 

Mokytoja

5.

Bartusevičienė Asta

Psichologė

-

6.

Bikinienė Irena

Rusų kalba

Vyr. Mokytoja

7.

Bylienė Laima

Lietuvių kalba

Mokytoja metodininkė

8. 

Bondzinskaitė Laima

Informacinės technologijos

Matematika

Mokytoja metodininkė

Mokytoja

9. 

Bradauskienė Daiva

Biologija

Etninė kultūra

Vyr. Mokytoja

Mokytoja metodininkė

10.

Čebakovienė Roma

Pradinis ugdymas

Vyr. Mokytoja

11.

Česnauskienė Rita

Matematika 

Mokytoja metodininkė

12.

Čiužaitė Vygrė

Gamta ir žmogus

Mokytoja

13.

Dzvonkienė Laima

Bibliotekininkė

Etika

 

Mokytoja

14.

Džiaukštaitė Renata

Pradinis ugdymas 

Mokytoja metodininkė

15.

Gabrielaitis Edgaras

Istorija 

Mokytojas metodininkas

16.

Gatavynaitė Laura

Matematika

-

17.

Gedminienė Auksė

Logopedė 

Metodininkė

18.

Gerdvilienė Audronė

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

19.

Girskienė Rolanda

Pradinis ugdymas

Vyr. Mokytoja

20.

Grigelytė-Leonavičienė Skaistė

Informatikos mokytoja

Mokytoja

21.

Grinienė Vyda

Anglų kalba

Mokytoja metodininkė

22.

Gudžiūnienė Edita

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja

23.

Ivanauskienė Kristina

Lietuvių kalba

Vyr. Mokytoja

24.

Jakeliūnienė Rasa

Neformaliojo ugdymo organizatorė

-

25.

Jancienė Diana

Matematika

Vyr. Mokytoja

26.

Jankauskaitė Elzė

Neformalus švietimas

Mokytoja

27.

Jurelevičiūtė Kamilė

Šokis

Mokytoja

28.

Jusis Mantas

Kūno kultūra

Mokytojas metodininkas

29.

Kalnienė Indrė

Anglų kalba 

Mokytoja

29.

Karmonas Virginijus

Fizika

Mokytojas eksprertas

30.

Karmonienė Liudmila

Dailė

Mokytoja metodininkė

31.

Kinderienė Gražina

Rusų kalba

Vyr. Mokytoja

32.

Kovalenko Dana

Matematika

Vyr. Mokytoja

33.

Kučinskienė Neringa

Pradinis ugdymas

Mokytoja 

34.

Kušeliauskaitė Eligija

Pradinis ugdymas

Vyr. Mokytoja

35.

Kvedarauskienė Skirmutė

Biologija

Mokytoja metodininkė

36.

Listova Evelina

Prancūzų kalba

Mokytoja

37.

Mačiulienė Jūratė

Lietuvių kalba 

Mokytoja metodininkė

38.

Marcinkevičienė Irmina

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

39.

Marma Vilius

Neformalusis ugdymas

Mokytojas

40.

Marozienė Gitana

Mokytoja, gyvenimo įgūdžiai

-

41.

Masionienė Jolanta

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

42.

Maštaitienė Svetlana

Pradinis ugdymas

Vyr. Mokytoja

43.

Matusevičienė Vida

Lietuvių kalba

Mokytoja metodininkė

44.

Micpovilienė Ada

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Anglų kalba

 

Mokytoja metodininkė

45.

Mikulėnienė Alina

Lietuvių kalba

Mokytoja metodininkė

46.

Minulinas Viktoras

Technologijos

Mokytojas metodininkas

47.

Morkūnienė Ingrida

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

 

Mokytoja metodininkė

48.

Morkūnienė Ingrida

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui 

Iii kategorija

49.

Narbutienė Loreta

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

50.

Pakalniškienė Vilija

Fizinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

51.

Petraitis Ernestas

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Anglų kalba

 

Vyr. Mokytojas

52.

Petrauskienė Lina Elena

Chemija

Vyr. Mokytoja

53.

Petravičienė Stanislava

Pradinis ugdymas

Vyr. Mokytoja

54.

Presaitė Viktorija

Pradinis ugdymas

Mokytoja

55.

Prielgauskienė Jolita

Anglų kalba

Mokytoja metodininkė

56.

Purlienė Edita

Bibliotekininkė

-

57.

Pundinienė Audronė

Tikyba 

Vyr. Mokytoja

58.

Račkauskienė Vilma

Anglų kalba

Mokytoja metodininkė

59.

Raminta Ramankevičienė

Anglų kalba

Mokytoja

60.

Rusteikienė Dalia

Pradinis ugdymas

Vyr. Mokytoja

61.

Saldukienė Inga

Pradinis ugdymas

Vyr. Mokytoja

62.

Skietrienė Sigita

Anglų kalba

Vyr. Mokytoja

63.

Stankevičiūtė Elytė

Matematika

Vyr. Mokytoja

64.

Starkus Darius

Geografija

Mokytojas metodininkas

65.

Staškevičienė Sigita

Matematika

Mokytoja metodininkė

66.

Striškienė Lina

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

67.

Šlepavičiūtė Kristina

Istorija

Vyr. Mokytoja

68.

Špokienė Vida

Informacinės technologijos

Vyr. Mokytoja

69.

Ulozaitė Dovilė

Anglų kalba 

Vyr. Mokytoja

70.

Vibrantis Dalius

Direktorius

-

71.

Verzienė Eglė

Muzika 

Mokytoja metodininkė

72.

Volkavičienė Diana

Vokiečių kalba

Vyr. Mokytoja

73.

Zaksienė Roma

Tikyba 

Vyr. Mokytoja

74.

Žeimienė Eglė

Anglų kalba

Vyr. Mokytoja

75.

Žiūkienė Erika

Matematika 

Vyr. Mokytoja

76.

Žukauskienė Elena

Pradinis ugdymas

Mokytoja metodininkė

77.

Žukauskienė Estela

Technologijos 

Mokytoja metodininkė

Pagalbos mokiniui specialistai

Eil. Nr.

Pagalbos mokiniui specialisto pavardė vardas

Dalykas

78.

Jakimavičienė Zita

mokytojo padėjėja

79.

Piktužienė Asta

mokytojo padėjėja

80.

Reginienė Eugenija

mokytojo padėjėja

81.

Urniežienė Natalija

mokytojo padėjėja

82.

Zabotkienė Danutė

mokytojo padėjėja

83.

Žeimienė Eglė

mokytojo padėjėja

 

Atnaujinta: 2024-05-08
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.30 – 09.15
  • 2. 09.25 – 10.10
  • 3. 10.30 – 11.15
  • 4. 11.35 – 12.20
  • 5. 12.30 – 13.15
  • 6. 13.25 – 14.10
  • 7. 14.20 – 15.05
  • 8. 15.15 – 16.00