,,Užsiaugink pats“ pristatymas

• Paskelbta: 2021-10-06
  • Kategorija: Kvietimai

Šių metų  rugsėjo 24 d. Kauno r. Neveronių gimnazija kvietė į projekto "Užsiaugink pats" pristatymą. Čia susibūrė LL3 Kauno r. savivaldybės pokyčio projekto "Pozityvioji komunikacija ugdymosi rezultatams" mokymosi draugai. Renginio metu gimnazijos bendruomenė ir mažieji mokinukai pristatė savo užaugintas arbatžoles, pasakojo apie vertingąsias jų sąvybes ir vaišino svečius arbata.

Mūsų mokyklos atstovai, 4e kl. mokiniai Povilas Damanskas ir Gabrielė Čeilitkaitė pristatė šiek tiek kitokį augalą. Povilo sukurta istorija apie svajonę įkvėpė klasiokus susiburti ir sukurti iliustracijas. Taip pamažu, padedami mokytojos Daivos  Balzarevičiūtės, vaikai perkėlė istoriją į tikrą knygą ir apipipynė ją vaizdingomis iliustracijomis. O svarbiausia - susibūrė į pozityviai ir kūrybiškai nusiteikusią  komandą. Dabar ši knyga gyvena Neveronių gimnazijoje ir ten skleidžia savo svajonių sparnus. O užauginti svajonę visai nesunku tereikia širdies, jausmo ir žmogaus.

Nuotraukos:
Kristina Damanskienė