• Paskelbta: 2021-11-05

Erasmus+ projektas ,,Atviros širdys, atviros mintys" 2019-1-PL01-KA229-065595_3 pristatytas Domeikavos gimnazijos Mokinių tarybai. Projekto dalyviai dalijosi patirtimi ir prisiminimais, pristatė atliktas veiklas ir sukurtą galutinį projekto produktą - e-knygą. Erasmus+ projektai susilaukia labai daug dėmesio, todėl ir klausimų mokiniai turėjo daug.

Edukacinės dalies metu buvo pristatytos Italijos ir Lenkijos šalių virtuvės, Flames gastropub šefai dalyvius mokė pasigaminti itališką desertą tiramisu ir vaišino puikia lazanija.

Dėkojame Domeikavos restoranui Flames ir Donatui Pociui už bendruomeniškumą ir įsitraukimą į gimnazijos gyvenimą ir Erasmus+ veiklas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui - Ada Micpovilienė