Seminaras : ,,Kibirų būgnai – metodika ir praktika” pagal Kauno rajono švietimo centro organizuotą kvalifikacijos tobulinimo programą menų mokytojams „Nuo muzikinės idėjos iki praktikumo”

• Paskelbta: 2021-11-04

Į Domeikavos gimnaziją lapkričio 3 d. sugužėjo būrys entuziastingų, dėl mokinių besistengiančių mokytojų būrys. Dvi jaunos ir perspektyvios Vilniaus  M. Mažvydo progimnazijos mokytojos Eugenija Drungilienė ir Justė Bradauskienė vedė seminarą ,,Kibirų būgnai – metodika ir praktika” pagal Kauno rajono švietimo centro organizuotą kvalifikacijos tobulinimo programą menų mokytojams „Nuo muzikinės idėjos iki praktikumo”.

Sunku patikėti, bet grojimas kibirais gali būti džiuginantis ir užkrečiantis pozityvumu, gera energija. Šį grojimą galima pavadinti ekologišku muzikavimu. Turbūt daugelis iš mūsų namuose rastų nereikalingą kibirą ar dvi lazdeles. Kaip groti? Tai sistema, kurią reikia įsiminti, kad ritmavimas būtų sklandus ir klausant malonus. Šios sistemos propaguotojai Sammy Foster, David Birrow ir daug kitų mokytojų, skatina naudoti antrines žaliavas, siekiant prisidėti prie švaresnės ir saugesnės  aplinkos. Mokytojai jau laukia susitikimo su mokiniais ir nekantrauja juos išmokyti groti ,,kibirų būgnais".

Mokytoja Eglė Verzienė