Jaunojo pedagogo klubo atidarymas

• Paskelbta: 2022-03-20

Kovo 18 d., VDU Švietimo akademija Kaune įvyko Jaunojo pedagogo klubo atidarymas. Kauno rajono savivaldybė, Kauno rajono švietimo centras ir VDU Švietimo akademijos inicijuotas Jaunojo pedagogo klubas, kuriame susibūrė 9-11 klasių moksleivių, besidominatys pedagogo profesija. Net 36 moksleiviai iš 10 Kauno rajono savivaldybės gimnazijų atvyko į VDU, kur susipažino, rado naujų bendraminčių, klausėsi VDU Švietimo akademijos prof. dr. Stefanijos Ališauskienės paskaitos „Žmogus ir NeGalia“.

Susipažinimo žaidimą vedė VDU Švietimo akademijos lektorė dr. Vaida Jurgilė , sveikinimo kalbą sakė VDU Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė, Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius.

Kiekvieną mėnesį moksleiviai lankysis skirtingose VDU erdvėse, dalyvaus edukacinėse veiklose, klausys VDU Švietimo akademijos mokslininkų ir edukologų paskaitų, dalyvaus vasaros stovykloje, vyks mainų programas į užsienį.

Įdomu, jog mokiniai domisi fizikos, informacinių technologijų, kalbų, pradinio ugdymo, ikimokyklinės ir priešmokylinės ugdymo, specialiosios pedagoginės pagalbos, biologijos, geografijos, istorijos mokytojų profesijomis.

Laukia įdomi ir prasminga kelionė po naujos kartos mokytojo pasaulį!

Kauno rajono savivaldybė remia savo krašto pedagogus ir studentams skiria 200 eurų stipendiją per mėnesį.