Konkursas „Drąsos įkvepiančios dainos“

• Paskelbta: 2022-05-29
  • Kategorija: Konkursai

2022m. gegužės 25 d. Domeikavos gimnazijoje vyko Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-10 klasių mokinių dainų užsienio kalba konkursas „Drąsos įkvepiančios dainos“. Mokiniai atliko dainas anglų ir ukrainiečių kalbomis. Konkurse dalyvavo solistai, duetai ir ansambliai. Konkursą organizavo Domeikavos gimnazijos organizacinė grupė, Kauno rajono švietimo centras, Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų anglų kalbos ir muzikos mokytojų metodiniai būreliai. Dėkojame jauniesiems atlikėjams už malonias akimirkas. Jūs leidote pajusti, kokia įdomi, linksma ir emocionali yra muzika. Didelis dėkui mokytojams, kurie ugdo savarankiškas ir kūrybiškas asmenybes. Visų jūsų dėka šis konkursas leido pajusti kalbos ir muzikos galią. Ypatingą padėką reiškiame ukrainiečių duetui Ivannai Lagominai ir Elizavetai Ryžovai (Liepa Butaitė 5 klasės mokinė – fleita) už jautriai atliktą ir emocionaliai išgyventą Sicho šaulių patriotinę dainą (Garliavos Jonučių progimnazija). Sveikiname konkurso nugalėtojus: I – Rusnė Jokubauskaitė 8 klasė mokinė, Garliavos Jonučių progimnazija; I vieta – „Ly lia lio“ 6-8 klasių mokinių vokalinis ansamblis, Domeikavos gimnazija; II vieta – Emilė Vaičiūnaitė 8 klasės mokinė, Lapių pagrindinė mokykla; III vieta – Ema Čičinytė 6 klasės mokinė, VDU Ugnės Karvelis gimnazija; III vieta – Augustė Beniušytė 10 klasės mokinė, Piliuonos gimnazija.

Sveikiname nugalėtojus!