Talentai sugrįžo!

• Paskelbta: 2022-05-06

Gegužės 4 d. po dvejų metų pertraukos į gimnaziją grįžo TALENTŲ šventė, Džiugu, jog šis renginys subūrė tiek daug gabių bei kūrybiškų mokinių, Scenoje skambėjo begalė jautrių dainų, išgirdome išskirtiniais instrumentais grojančių muzikantų,  pasidžiaugėme energingų šokėjų, meninės gimnastikos, karatė virtuozų pasirodymais. Jauieji dailininkai džiugino įkvepiančiais darbais, o gimnazijos Tėvų klubo narės Jūratė Aleksėjūnienė ir Krristina Damanskienė – neregėto skonio pyragais. Renginį vedė talentinga gimnazijos abiturientė Kamilė Rimdeikaitė.

Ačiū tariame muzikos mokytojai Eglei Verzienei, dailės mokytojai Liudmilai Karmonienei, pradinio ugdymo mokytojoms: Daivai Balzarevičiūtei, Elenai Žukauskienei, Rolandai Girskienei, Jolantai Masionienei, Romai Čebakovienei,  Neringai Kučinskienei, Reginai Estrameckienei, Stasei Petravičienei, Svetlanai Maštaitienei, Linai Striškienei, auklėtojai Alinai Mikulėnienei ir talentingiems mokiniams:

Vaivai Digimaitei, Mildai Damanskaitei, Emai Karčiauskaitei, Rusnei Bogačiovaitei, Smiltei Valiaugaitei, Rusnei Šilkaitytei,  Elzei Žemaitaitei, Austėjai Darbutaitei, Rusnei Dudonytei, Gustei Tamulevičiūtei, Viktorijai Aukščiūnaitei, Majai Baltrušaitytei, Emilijai Domskytei, Vytautei Morkūnaitei, Liepai Budrytei, Evelinai Golumbauskaitei, Liepai Milkevičiūtei, Melitai Turūtaitei, Justei Mikelaitytei, Emilijai Rajinčiūtei, Liucijai Švedaitei, Ugnei Žvinytei, Ulai Bedalytei, Luknei Bedalytei, Gabrielei Čeilitkaitei, Ugnei Gecevičiūtei, Karolinai Ragalskytei, Viktorijai Šauklytei, Giedrei Aleksėjūnaitei, Rugilei Valiaugaitei, Gintarei Puidokaitei, Kotrynai Dovidaitytei, Einorui Venckui, Saulei Sirurtytei, Mindaugui Aleksai, 2b klasės ansambliui, 6c klasės muzikantams, vokaliniam ansambliui ,,Ly lia lio“, instrumentiniam ansambliui ,,Garsas“. Ačiū viešniai iš Ukrainos Valeriia Varenyk!