ISM Verslumo klubas

• Paskelbta: 2022-10-11

Čia verslo idėjos startuoja žingsniu priekyje!

Jei ieškai aktyvios, smagios ir naudingos veiklos – prisijunk prie ISM Verslumo klubo. Čia renkasi būsimųjų verslininkų bendruomenė, tad nenustebk, jeigu jau pirmą dieną sutiksi savo būsimą verslo partnerį, kolegą, patarėją ar tiesiog gerą draugą.

ISM Verslumo klube išmoksi komandinio darbo, tobulinsi prezentacijų, viešojo kalbėjimo įgūdžius, kursi idėjas, sužinosi, kaip veikia organizacija, rinkodara, kokie finansiniai ar psichologiniai iššūkiai laukia ir kaip juos galima įveikti. Kiekvieną mėnesį pakviesime į susitikimus, kuriuose drauge su verslininkais, ISM alumnais ir dėstytojais gilinsi savo žinias apie verslą ir jo kūrimą.

Turi klausimų? Susisiek!

Roberta Paškevičiūtė

El. p.: robpas@ism.lt
Tel.:+370 610 01 493

Renginių temos ir sąrašas

Toliau rasi planuojamų renginių sąrašą* – visus Verslumo klubo narius apie kiekvieną susitikimą informuosime asmeniškai ir pakviesime prisijungti į uždarą grupę. Joje dalinsimės informacija ir bendrausime!

Mėnuo

Tema

Spalis

Verslo idėjų kūrimas ir komandos formavimas

Lapkritis

Viešojo kalbėjimo paskaita: „Kaip pristatyti save, savo produktą ir bendrovę?“

Gruodis

Rinkos analizė

Sausis

Prekių ženklo įvaizdžio kūrimas

Vasaris

Investicijos, papildomas finansavimas

Bendrovės steigimas, teisiniai ir biurokratiniai procesai

Kovas

Emociniai ir psichologiniai iššūkiai versle

Balandisgegužė

Verslo idėjų pristatymas ir Verslumo klubo uždarymo šventė

*Susitikimai vyks šeštadieniais, kartą per mėnesį ISM universitete (Arklių g. 18, Vilnius)

Prie ISM Verslumo klubo verta prisijungti, nes čia:

• stiprinsi savo verslumo įgūdžius;
  • galėsi vystyti savo verslo idėją, nes sulauksi mentorių pagalbos ;
  • lavinsi viešojo kalbėjimo įgūdžius;
  • susipažinsi su bendraminčiais, verslininkais ir nagrinėsi aktualiausias verslo kūrimo temas;
  • turėsi galimybę iš arti susipažinti su verslo studijomis;
  • dalyvausi išskirtinėje Personal Branding sesijoje;
  • apsilankysi įmonėje;
  • gausi papildomus 0,2 arba 0,4 balo stodamas į ISM universitetą per išankstinį priėmimą.

Nori prisijungti? Registruokis čia

Registracija į ISM Verslumo klubą 2022–2023m. bus patvirtinta tik užpildžius registracijos formą ir apmokėjus narystės mokestį – tai padaryti gali ČIA.

Narystės kaina visam sezonui: 200 Eur.

Į kainą įeina viso sezono susitikimai su lektoriais, paskaitos įvairiomis verslo temomis, praktinės užduotys, užkandžiai per pietų pertrauką, vizitas į įmonę bei išskirtinė Personal Branding sesija.

Antrą kartą Verslumo klube dalyvaujantiems nariams bei asmenims, kurių artimiausi šeimos nariai (mama, tėtis, globėjai, brolis ar sesuo) baigė studijas ISM universitete, bus taikoma 50 % nuolaida narystės kainai.

Registracija vyks iki lapkričio 15 d., tačiau paskubėk registruotis, nes pirmas susitikimas jau spalio 22d.!