Projektas „Skaitome garsiai“

• Paskelbta: 2022-10-28

Projektas „Skaitome garsiai“, skirtas 2022 metų rašytojams jubiliatams

Spalis -  tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo, kurio tema – „Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį“. Šia proga Domeikavos gimnazijoje buvo vykdomas projektas „Skaitome garsiai“, skirtas 2022 metų rašytojams jubiliatams.

Projekte dalyvavo  pradinio ugdymo mokiniai. Ketvirtokai mokėsi aiškiai ir raiškiai skaityti parengtus testus, o spalio 12 d. per 1-ą pamoką įvyko baigiamasis projekto renginys. Ketvirtokai garsiai skaitė 1 – 3 klasių mokiniams: pirmokams - lietuviškas pasakas, antrokams  - „Mikės ir Juozapėlio“ nuotykius, taip pažymėdami vaikų rašytojo Vytauto Račicko 70 metų jubiliejų. Trečiokai klausėsi ištraukų iš knygų serijos apie arklio Dominyko meilę, pagerbdami vaikų literatūros kūrėjo, kino ir teatro režisieriaus Vytauto V. Landsbergio 60-ąją sukaktį.

Ketvirtokai labai stengėsi, kad būtų įdomu klausytis, skaitė aiškiai ir raiškiai. 1 – 3 klasių mokiniai įdėmiai klausėsi ir dėkojo ketvirtokams.

Dėkojame bibliotekininkėms Laimai Dzvonkienei ir Editai Purlienei