Animacijos dirbtuvės internetu ,,Animacijos magija“

• Paskelbta: 2022-12-05

Gruodžio 2 dieną Kauno r. Domeikavos gimnazijos  4c klasės mokiniai dalyvavo tarptautinėje STEAM pamokoje – Animacijos dirbtuvės internetu ,,Animacijos magija“. Ketvirtokai susipažino su animacijos kūrimo istorija, palygino šiuolaikinės animacijos, t.y. vaikiškų animacinių filmukų, turinio kūrimo principus bei taikomas technologijas. Kartu su dar 90 mokyklų mokiniais, stebėdami Zoom platformoje lektorę Snieguolę Bagočienę ir padedant mokytojoms Skaistei ir Jolantai, mokiniai iš antrinių žaliavų pasigamino savo istorinį animacijos prietaisą Zoetropą –  modernų paprasto Viktorijos laikų žaislo variantą, kai į atskirus paveikslėlius žiūrint greitai besisukančiame prietaise susidaro judančio vaizdo iliuzija. Pajusti animacijos teikiamą magiją artėjant stebuklingoms metų šventėms buvo nuostabu tiek vaikams, tiek ir suaugusiems!