Akcija ,,Sudainuokime Lietuvą", skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai

• Paskelbta: 2023-03-11

Kovo 10-tą dieną gimnazija buvo pripildyta lietuviškų patriotinių dainų. Visa gimnazijos bendruomenė dalyvavo akcijoje ,,Sudainuokime Lietuvą“, kurioje skambėjo ir 7c klasės mokinės Lauros Vaičiulytės daina ,,Nedidelė tauta“. Akciją vainikavo 7-8, I gimnazijos klasių ,,Flashmobas‘‘ pagal dainą ,,Ant kalno gluosnys“  ir ,,šventinis“ kahootas,  kuriame varžėsi 2 – 8, I – IV gimnazijos klasių mokiniai. Dėkojame muzikos mokytojoms Eglei Verzienei, Monikai Šimkutei, etninės kultūros mokytojai Daivai Bradauskienei už puikią šventęvisai gimnazijos bendruomenei  - už vieningumą. Likime ištikimi savo tėvynei -  Lietuvai!