Konkursas „Kalbos melodija“

• Paskelbta: 2023-04-14

Balandžio 5 dieną vyresniųjų klasių gimnazistai dalyvavo konkurse ,,Kalbos melodija", kuris vyko Kauno J. Urbšio progimnazijoje. Anglų bei italų kalbos mokytoja Indrė Kalinienė padėjo išmokti   italų kalba dainą  ,,Bella ciao". Iš pradžių atrodė, kad tekstą mokytis itališkai - misija neįmanoma, bet su melodija viskas vyko greitai ir sklandžiai. Ne tik muzika, bet ir sceninis įvaizdis perteikė italų dainos nuotaiką  Mokiniai atrodė atilingai, pasipuošę itališko stiliaus skrybėlėmis. Konkurse išgirdome ukrainiečių, prancūzų, italų bei, žinoma, anglų kalba atliekamų dainų. Šiame konkurse dalyvavome pirmą kartą, tad išgirdę ir pamatę, kaip kiti konkursantai dainuoja, kitais metais su užsidegimu ruošime naują dainą.

Dėkojame mokytojoms Indrei Kalinienei bei Eglei Verzienei, padėjusioms pasiruošti konkursui.

Nuotraukos:
Eglė Verzienė