Tarptautinė Mokytojų diena disko ritmu!

• Paskelbta: 2021-10-09
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 5-ąją į Domeikavos gimnaziją įsisuko pašėlę disko vėjai! Jie plėšė langus, lapojo duris ir drebino sienas bei širdis. Į salę susibūrė didžiulė ir smagi Mokytojų bei mokinių kompanija. II gimnazijos klasės mokiniai kvietė visus į pašėlusią diskoteką, kurios metu nesuvaldomai liejosi muzika, dainos ir šokiai. Šoko ne tik kojos, bet ir mokytojų širdys, sušildytos ir paglostytos nuoširdžių mokinių žodžių. Juk būtent čia, tarp mūro sienų ir galybės langų, gimė nepaprasta draugystė. Meilė mokytojui, mokslui ir kūrybai.

Mieli Mokytojai, ačiū Jums už meilę. Jūsų išminties ir kantrybės dėka mūsų gimnazijoje gimsta ir auga kūrybiškos asmenybės. Linkime sveikatos, kasdienių stebuklų ir pašėlusių diskotekų!

Nuotraukos:
Kauno r. Domeikavos gimnazija