Čempionatas „Makaronų tiltai“

• Paskelbta: 2024-03-20
  • Kategorija: Renginiai

2024 m. kovo 15 d. Domeikavos gimnazijoje vyko Nacionalinio 8-11 klasių mokinių čempionato „Makaronų tiltai“ rajono etapas. Dalyvavo 12 komandų iš 7 Kauno rajono mokyklų. Nuoširdūs sveikinimai visiems dalyviams! Jūsų novatoriški makaronų tiltai rodo, kad ribų tikrai nėra – nei kūrybai, nei mokslo pažangai.

Skelbiame nugalėtojus!

I vieta Neveronių gimnazijos komanda „Ralfai griovėjai“ (mokytoja Rasa Šimaitienė)

Nuostabu! Jūsų projektas parodė neįtikėtiną techninį tobulumą. Tegul šis laimėjimas bus dar vienas žingsnis link jūsų svajonių ir tikslų įgyvendinimo.

II vieta Vandžiogalos gimnazijos komanda „Statybininkai“ (mokytoja Virginija Vaitkuvienė)

Šilti sveikinimai! Jūsų įspūdingas projektas ir kūrybinis požiūris į problemų sprendimą pademonstravo jūsų išskirtinį talentą ir mokslinį proveržį.

III vieta Vandžiogalos gimnazijos komanda „Tiltukų griovėjai“ (mokytoja Virginija Vaitkuvienė)

Įspūdingas laimėjimas! Jūsų pastangos ir atkaklumas sukurti išskirtinį makaronų tiltą atspindi jūsų stiprią motyvaciją ir meilę mokslui.