Iniciatyva ,,Šok į tėvų klumpes“

• Paskelbta: 2023-06-20
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Domeikavos gimnazija gali didžiuotis ne tik savo šauniais mokiniais, bet ir nuoširdžia, aktyvia tėvų bendruomene. Birželio 2 d. gimnazija dalyvavo neformaliojo švietimo centro organizuojamoje iniciatyvoje ,,Šok į tėvų klumpes 2023“. Šioje iniciatyvoje dalyvaujančių klasių mokiniai vyko į tėvų darbovietes susipažinti su darbo aplinka, profesijomis. Aktyvių tėvų dėka šioje iniciatyvoje dalyvavo net 10 klasių! Už galimybę ,,įšokti į tėvų klumpes“ nuoširdžiai dėkojame Evaldui Kučinskui, Dainiui Želviui, Aušrai Geivelienei, Daivai Zekaitienei, Marinai Norkevičienei, Dainiui Ziboliui, Evelinai Rasimienei, Jolitai Raudeliūnienei, Daivai Kačiušienei, Linai Kentrei, Dariui Kairiūkščiui, Vytautui Jusevičiui, Gabrielei Stirbytei – Vyšniauskienei, Povilui Anskaičiui, Tomui Kalčiuginui, Danui Trainiui!