DOVANA PIRMOKAMS – JAU PENKIOLIKTA KNYGELĖ!

• Paskelbta: 2024-09-21
  • Kategorija: Didžiuojamės

Kauno rajono savivaldybės bibliotekoje buvo pristatyta nauja poeto Anzelmo Matučio eilėraščių knygelė „Saulė mano širdyje“, kurią išleido Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas. Šis fondas, kasmet dovanodamas pirmokams po naują knygelę, prisideda prie vaikų kultūrinio ugdymo ir skatina meilę literatūrai. Jau penkiolika metų fondas inicijuoja knygų leidybą ir remia įvairias kultūrines veiklas Kauno rajone.

Knygos iliustracijas kūrė Domeikavos gimnazijos mokinės: Ugnė Žvinytė, Austėja Gidraitė, Marija Talubinskaitė, Paula Lietuvninkaitė, Karolina Gudėnaitė, Laura Vaičiulytė, Saulina Latvėnaitė, Silvija Vytėnaitė, Radvilė Šakytė, Ugnė Prūsaitytė, Rugilė Struoginytė, Paulina Kepežinskaitė ir Dovilė-Marija Daubaraitė, vadovaujamos dailės mokytojos Liudmilos Karmonienės. Jų kūriniai buvo eksponuojami specialioje parodoje kartu su knygos pristatymu, o šių merginų dėka knygelė įgavo ypatingą vizualinį išraiškingumą.

Renginyje dalyvavo ir rajono valdžios atstovai, kurie dalinosi prisiminimais apie pirmąsias perskaitytas knygas. Kūrybišką atmosferą praturtino vaikų meniniai pasirodymai bei Garliavos kultūros centro režisierės Zitos Butiškytės vadovaujama programa.

• Versija neįgaliesiems