Helovino akimirkos Kauno r. Domeikavos gimnazijoje originaliai ir kūrybingai suderintos su nuotoliniu ugdymu

• Paskelbta: 2021-10-29

Jeigu mano lange matote moliūgą, žinokite, kad tai Helovinas!

Ir visai nereikia keliauti į Londono Kings Kroso stotį bei ieškoti 9¾ perono. Raganių, burtininkų, vilkolakių, zombių ir kitų padarų mokykla vyksta penktadieniais, nuotoliniu būdu per išmaniąją Teams programą. Turime pasidžiaugti, kad net nelabosios sielos ir velniai žengia koja kojon su technologijomis. Internetas siekia net karštus kaip pekla velnio požemius, negyvą skeletonų karalystę ir Zombilandiją. Darbas - ekstremaliomis sąlygomis. Zombiai apsiseilioję dairosi į smegenų pilnas galvas. Skeletonas nesustoja ryti pirštų. (Dėl jautrių skaitovų reakcijos nepasakosiu, iš kur pas jį ant stalo atsirado prausbliūdis sultingų pirštelių.). Kaip reikiant pasismaginome! Netgi sukūrėme šiurpiausią visų laikų istoriją apie padarą, privertusį nusisukti patį mėnulį! Jeigu šiąnakt danguje išvysite jį, galite lengviau atsikvėpti - istorija baigėsi gerai. O jei ne?... Na, tuomet jau kita kalba. Esu nepaprastai laiminga vienam rytmečiui subūrusi nuostabią kūrybingų vaikų komandą iš 3D klasės. Buvo pašėlęs Helovino vakarėlis! Ir mes jį būtinai kartosime! Su meile ir burtais, Panelė mokytoja Kraupulytė.

P.S. Šiurpioji istorija plačiajai auditorijai bus prieinama jau netrukus.

Pradinio udymo mokytojo(os) padėjėja - Kristina Damanskienė