Kauno r. Domeikavos gimnazijos 2e klasės ir Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos 2b klasės mokinių bendra pamoka

• Paskelbta: 2022-02-17

Vasario 11 d. Domeikavos gimnazijos 2e klasės ir Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos 2b klasės mokiniai jungėsi į didžiausią bendradarbiavimo pamoką, skirtą Vasario 16-tai dienai paminėti. Mokiniai bendrų pamokų metu sužinojo kuo ypatinga ir svarbi yra ši data Lietuvai. Savo žinias pritaikė žaisdami „Kahoot“ viktoriną „Ką žinai apie Vasario 16-ąją?“.

Mokiniams buvo įsimintina STEAM veikla: peržiūrėję nuotraukas ir jas aptarę antrokai sukūrė Gedimino pilies maketą. Mokiniai parašė sveikinimą Lietuvai ir garsiai perskaitė jį draugams, klausėsi dainos apie savo gimtąjį kraštą.

Tikimės, kad ši veikla paliko didelį įspūdį mūsų vaikų širdyse ir supratimą, kodėl Vasario 16 yra svarbi kiekvienam žmogui.

Tik pažinę savo krašto garbingą praeitį dar išdidžiau galėsime pasakyti:

Kas esi tu? - lietuvis.

Tavo ženklas? - baltas Vytis.

Kur gimei tu? - Lietuvoj.

Kas ji tau? - šalis gimtoji.

Kas tėveliai? - jie darbštuoliai.

Tai nesi tu prašalietis?

Ne, aš Lietuvos pilietis!

Mokytoja R. Džiaukštaitė