„MAKARONŲ TILTAI 2022“

• Paskelbta: 2022-03-23

Kovo 16 d. Kauno rajone vyko 8-11 klasių mokinių fizikos čempionatas  „MAKARONŲ TILTAI 2022“. Jo tikslas -  skatinti mokinių domėjimąsi fizikos mokslu ir technikos pažanga, praktiniu pritaikymu bei pasiekimais Lietuvoje. Čempionate ugdomos mokinių gamtamokslinės kompetencijos, kūrybiškumas ir saviraiška, skatinamas mokinių bendravimas ir bendradarbiavimas. Šiais metais makaronų tiltus konstravo 10 komandų iš Garliavos Juozo Lukšos, Vandžiogalos, Neveronių, Domeikavos gimnazijų bei Kulautuvos pagrindinės mokyklos. Čempionate I vietą laimėjo Domeikavos gimnazijos komanda ,,Macaroon'sai", II -Domeikavos gimnazijos komanda ,,Gyvatės, III - Vandžiogalos gimnazijos komanda  „Fetučini". Sveikiname nugalėtojus!