Mokinių tarybos organizuota ekskursija Kauno mieste, Ukrainos mokiniams.

• Paskelbta: 2022-04-21

Šiltą pavasario dieną Mokinių taryba iš Ukrainos atvykusiems mokiniams suorganizavo ekskursiją po Kauno miestą. Kelionė prasidėjo Santakos parke, prie Vyčio, kur mokinių tarybos pirmininkė Kamilė Vasilenkaitė trumpai pristatė svarbiausius Kauno miesto istorinius įvykius. Funikulieriumi užkilę į Aleksoto apžvalgos aikštelę, mokiniai grožėjosi pavasarinio Kauno vaizdais. Nusileidę į Karaliaus Mindaugo gatvę, pasistiprinę greitojo maisto restorane, Laisvės alėja mokiniai nužygiavo iki Kauno Velnių muziejaus, įsikūrusio Putvinskio gatvėje. Muziejaus darbuotojai šiltai sutiko ir negailėjo pagyrų kūrybingiems ir žingeidiems mokiniams iš Ukrainos, aktyviai dalyvavusiems edukacijoje. Nustebino dešimtokė Valeriia Varenyk - pritariant gatvės muzikantui uždainavusi savo gimtąja kalba. Praeiviai stebėjosi jos gražiu balsu ir drąsa, kai ji dainavo apie meilę ukrainietiškai.

Mokinių taryba džiaugiasi, kad ši išvyka sustiprino lietuvių ir ukrainiečių mokinių draugystę. Iš Ukrainos atvykę vaikai mūsų gimnazijoje nesunkiai pritapo ir jaučiasi puikiai.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui E. Petraitis ir Mokinių taryba