Organizuojama aklo pasimatymo su knyga akcija

• Paskelbta: 2022-04-04

Kviečiame dalyvauti Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojamoje aklo pasimatymo su knyga akcijoje. Ši idėja su draugais Vytauto Didžiojo universitetu buvo įgyvendinama jau pernai metais „Kauno literatūros savaitė 2021“ metu. Į akciją kvietė Kauno miesto gyventojus ir svečius, kurie aklam pasimatymui skyrė virš 500 leidinių. Šiais metais grįžo su nauja pavasariu dvelkiančia jėga ir tikslu šį skaičių padvigubinti! Prieš metus kvietė pasimatymų ieškoti įvairiose Kauno erdvėse, o šiemet aklo pasimatymo knygas sutelks vienoje vietoje meninėje instaliacijoje.

Kaip dalyvauti akcijoje ?

Skaitytojai, norintys įsitraukti į šį paslaptingą žaidimą, visų pirma kviečiami pasidalinti kadaise skaitytomis, įspūdį palikusiomis knygomis, kurias norėtų padovanoti kitiems. Pagalvokite – galbūt nepažįstamojo gyvenimą pakeisianti knyga šiuo metu dulka jūsų lentynoje. Knygas reikėtų supakuoti į laikraštį, žurnalą, vyniojamą popierių ar kitą medžiagą, maskuojančią jos viršelį ir pavadinimą, trumpai aprašyti su knyga susijusią savo asmeninę istoriją, jausmus, ar patikusią citatą ir iki balandžio 23 d. atnešti į Domeikavos gimnazijoje prie lauko durų esančią dėžę.