Mokinių tarybos parama Ukrainai

• Paskelbta: 2022-04-04

Domeikavos gimnazijos bendruomenė prisideda prie paramos Ukrainos gyventojams paaukodami Kalėdinės labdaros mugės metu surinktas lėšas už laisvę kovojančiai Ukrainai. Šventiniu laikotarpiu, technologijų mokytojos Estelos Žukauskienės ugdytiniai gamino saldžius skanėstus ir rankdarbius. Technologijų mokytoja Estela Žukauskienė ir muzikos mokytoja Eglė Verzienė, kartu su Domeikavos gimnazijos Mokinių taryba, organizavo dainų konkursą „Iš praeities į dabartį“ ir Kalėdinę labdaros mugę, kurioje buvo paaukota 600 eurų! Pinigai sulaukė savo svarbios ir prasmingos valandos - paaukoti paramos fondui VšĮ „Mėlyna ir geltona“, kuris teikia paramą nuo karo nukentėjusiems Ukrainos gyventojams. Džiaugiamės, kad galime būti kartu!

Mokinių taryba

Mokytoja E. Žukauskienė