Varžytuvės ,,Jurgio atrakinta žemė“

• Paskelbta: 2022-05-03

Balandžio 29 d. gimnazijoje vyko nuotaikinga šventė – varžytuvės ,,Jurgio atrakinta žemė“.

Varžytuvėse dalyvavo ne tik folklorinio ansamblio ,,Serbentėlė‘ nariai, gimnazijos 6 – 7 klasių mokiniai, bet ir svečių iš Neveronių gimnazijos, VDU ,,Atžalyno“ progimnazijos vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio ,,Kaukutis“, Kaišiadorių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio ,,Žilvita“. Šventės dalyviai dainavo lietuvių liaudies dainas, šoko, žaidė ,,Kylą“ ir ragavo ant laužo keptą kiaušinienę. Dalyvių pasirodymus vertino etninės kultūros žinovės Jolanta ir Jūratė. Varžytuvių nugalėtojų – 6b ir 6c klasės mokinių – laukia žygis į Lietuvos liaudies buities muziejų.

Ačiū ,,Serbentėlės“ vadovams Daivai Bradauskienei, Viliui Marmai, Kamilei Jurelevičiūtei!