Gerumo akcija ,,Atverkime širdis"

• Paskelbta: 2022-12-09

Gruodžio 8 d. Muniškių globos namai sulaukė gražaus Domeikavos gimnazijos mokinių būrelio, kurie dalinosi prasmingais darbais, šviesiomis artėjančių švenčių nuotaikomis, svajingomis bei užvedančiomis melodijomis ir šiltu žodžiu. Vokalinis ansamblis ,,Balta - juoda" (vad. Eglė Verzienė), vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis "Serbentėlė" (vad. D. Bradauskienė, V. Marma) bei 3b klasės mokinukės paruošė koncertinę programą, kuri padėjo įžiebti vilties, gerumo ir šviesos kibirkštėlę, o IIb gimnazijos klasės mokinių pagaminti kalėdiniai suvenyrai, padovanoti kiekvienam globos namų gyventojui, suteikė šilumos ir džiugesio. Nepamirštos buvo ir patalpos, kurias džiugesniam Kalėdų laukimui papuošė Mokinių tarybos atstovai, o sodresnę laimės harmoniją sukūrė bendras kalėdinės eglės puošimas.