Praktiniai užsiėmimai Lietuvos sveikatos mokslų universitete

• Paskelbta: 2023-01-29

Sausio 24 dieną Domeikavos gimnazijos III-IV gimnazijos klasių mokiniai lankėsi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto praktiniuose užsiėmimuose, studijų programų pristatyme ir Anatomijos instituto muziejuje. Praktinių užsiėmimų metu farmacijos fakulteto laboratorijoje mokiniai naudodamiesi instrukcijomis ir laboratorinėmis priemonėmis turėjo patys sukomponuoti ir pasigaminti patinkančios sudėties, konsistencijos ekologišką lupų balzamą. LSMU centriniuose rūmuose mokiniai aplankė Anatomijos instituto muziejų, kurio kolekciją sudaro 1920-1940 m. profesoriaus Jurgio Žilinsko ir jo bendražygių surinkti muziejiniai preparatai. LSMU studijų programų pristatymo metu mokiniai susipažino su studentų mokymosi aplinka ir dėstytojais, dominančios mokslo srities specifika.