AR PAŽĮSTATE SAVO GIMTINĘ?

• Paskelbta: 2023-11-17

AR PAŽĮSTATE SAVO GIMTINĘ?

Būrelio ,,Pažinkime gimtinę" mokiniai aktyviai domisi artimesnės ir tolimesnės aplinkos gamta ir istorija.

Vyresnieji būrelio nariai spalio 19 d. dalyvavo Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos organizuotame Kauno miesto ugdymo įstaigų kultūrinio orientavimosi konkurse ,,Miesto paveikslas - universitetinis Kaunas".

Naudodamiesi Actionbound ir Google Maps programėlėmis, mokiniai ieškojo objektų, atsakinėjo į klausimus, atliko įvairias kūrybines užduotis.

Lapkričio 14 d. Tolerancijos dienos proga dalyvavome Įvairių tautų kultūros centro ir Istorinės Prezidentūros parengtame orientavimosi žaidimas ,,Tautų ženklai Kauno mieste".

Žaidimo metu ieškojome žydų, azerbaidžaniečių, armėnų, lenkų ir kitų tautų palikimo Kauno Naujamiestyje.

Mokiniai aktyviai veikdami įgijo žinių, patobulino komandinio darbo įgūdžius ir smagiai praleido laiką.

Iki kitų turiningų ir smagių kartų!

Būrelio ,,Pažinkime gimtinę" vadovė Rolanda Girskienė