„KIDS ATHLETICS ŽAIDYNĖS KARMĖLAVA 2024“

• Paskelbta: 2024-06-16

Birželio 7 d. Domeikavos gimnazijos pradinukų komanda -  Edas Genys, Jurgis Vyšniauskis,  Aronas Arieška, Rokas Žukauskas, Joris Juškys, Dovilas Trakimas, Radvilas Kolčiuginas, Paulius Juodžiukynas, Simona Nikolaitytė - dalyvavo Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos ir Kauno rajono sporto mokyklos organizuotame renginyje „KIDS ATHLETICS ŽAIDYNĖS KARMĖLAVA 2024“.

Varžybų tikslas - susipažinti su lengvosios atletikos rungtimis per žaidimus, socializuotis, skatinti bendruomeniškumą. Vaikai dalyvavo tokiose rungtyse kaip:

orientacinis bėgimas stadione, švilpiančios raketos metimas, formulė-1 estafetė, šuolis į tolį iš vietos į pėdas, barjerinis bėgimas ir kt..

,,Kids Athletics“ žaidynėse komanda nugalėtoja neakcentuojama. Visi dalyviai buvo apdovanoti organizatorių prizais. Ačiū fizinio ugdymo mokytojui Rokui Urbeliui!

• Versija neįgaliesiems