TŪM projekto išvyka į STEAM laboratoriją Bialystoke

• Paskelbta: 2024-07-04

Gegužės 28-os dienos pamokos  8b ir 8c klasių mokiniams vyko ne įprastose gimnazijos klasėse, bet STEAM laboratorijose Bialystoko (Lenkija) mokslo centre EPI CENTRUM NAUKI. Tai didžiausias mokslo centras Rytų Lenkijoje, skirtas besidomintiems mokslo ir technologijų pasauliu. Išbandę apie 130 eksponatų, simuliacijų, hologramų, robotų žaismingai ir interaktyviai susipažino su įvairių mokslo sričių išradimais bei technologijomis, suprantamu būdu aiškinosi fizikos dėsnius, įvairių inžinerinių prietaisų veikimą bei natūralių gamtos procesų įdomybes, medžiagų sąveiką. Edukacinės programos vyko 3D spausdinimo ir mikroskopijos laboratorijose. Mokiniai  sužinojo, kas yra 3D spausdinimas, kaip tai veikia ir kur kasdieniame gyvenime naudojamas, susikūrė savo unikalų 3D spausdintą daiktą; susipažino su mikroskopo veikimu, tyrinėjo įvairius pavyzdžius (lapus, vabzdžius, plaukus ir kr.), mokėsi patys paruošti mėginius tyrimams.

Mokymosi per patirtį pasaulis paliko stiprų įspūdį.

• Versija neįgaliesiems