Solidarumo bėgimas 2024

• Paskelbta: 2024-10-09
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 8 d. 1d, 1e, 2a, 3b ir 4c klasių mokinukai dalyvavo renginyje, skirtame atjausti, padėti, pasirūpinti... Tai - Solidarumo bėgimas 2024, kurį inicijuoja organizacija „Gelbėkit vaikus“.

Pagrindinis bėgimo tikslas - skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos bei rinkti paramą konkrečioms veikloms, padėsiančioms sunkumų patiriantiems vaikams. Susitikę su žaliąja varlyte visi smagiai mankštinomės ir draugiškai bėgome simbolinius kilometrus. Už aukotus pinigėlius dėkojame tėveliams, seneliams, patiems vaikams, kurie tuštino savąsias taupykles bei kitiems rėmėjams. Surinkta suma (apie 600 eurų) pasieks ,,Gelbėkit vaikus" organizaciją.

Kiekvienas geras darbas pradeda kelionę į geresnį pasaulį .

Dėkojame renginio koordinatorei pradinio ugdymo mokytojai metodininkei Ivetai Audejaitienei!

• Versija neįgaliesiems