Domeikavos gimnazijos vykdomo tarptautinio Erasmus+ projekto „Universalaus dizaino modelis sėkmingai asmenybės ūgčiai“ antrasis mokinių mokymosi mobilumas įsibėgėja

Balandžio 16 d., pasitikome 15 mokinių grupę iš Saragosos SanValero mokyklos (Ispanija), kurie šią savaitę kartu su mūsų gimnazijos Ia ir Ib klasių mokiniais dalyvauja veiklose. Pirmąją projekto dieną svečiai susipažino su Domeikavos gimnazijos aplinka ir ugdymo procesu, dalyvavo sutikimo renginyje, aplankė Vilniaus senamiestį, kur susipažino su miesto kūrimosi istorija, architektūra ir dabartimi. Abi tautas apjungiantį koncertą ir ekskursiją po Vilnių parengė gimnazijos mokiniai kartu su muzikos mokytoja E. Verziene ir projekto koordinatoriais. Antroji projekto diena prasidėjo edukacija ir paskaitomis Vytauto Didžiojo universitete, vėliau akademinis užsiėmimus pakeitė kultūros pažinimo veikla M.K. Čiurlionio dailės galerijoje, kur projekto dalyviai susipažino su dailininko kūryba virtualiosios realybės filme ,,Angelų takais".   Susipažinti su Kauno miestu projekto partneriams padėjo orientacinis žaidimas ,,Actionbound“.  Įgyvendindami vieną iš projekto uždavinių - ugdyti mokinių kaip Europos piliečių tapatybę, plėsti aktyvų pilietiškumą Europos demokratiniame gyvenime - šiandien mokiniai iš Ispanijos ir Lietuvos pristatė savo pateiktis apie Europos vertybes, diskutavo, kūrė  ir pristatė minčių žemėlapius, pasitelkdami technologijas - grafinio dizaino platformą ,,Canva“, atsipalaidavo žaisdami judriuosius žaidimus.

Atnaujinta: 2024-01-24