Konkursas ,,Labiausiai patikusios knygos lankstinukas“

• Paskelbta: 2024-03-18
  • Kategorija: Renginiai

Vasario-kovo mėn.  gimnazijoje vyko Tėvų klubo inicijuotas konkursas, skatinantis mokinius skaityti. Gimnazijos mokiniai kūrė patikusios knygos lankstinuką. Konkurse dalyvavo 44 1 – 8, I gimnazijos klasių mokiniai. Daugiausiai lankstinukų sukūrė 1c ir 2b klasių mokiniai (mokytojos Jolanta Masionienė ir Audronė Gerdvilienė). Visi mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, saldžiaisiais prizais, o laureatai – Tėvų klubo narių padovanotomis knygomis.

Sveikiname konkurso nugalėtojus: Mileną Žilinskaitę (1c kl.), 2b klasės mokinius Simoną Nikolaitytę,  Aroną Ariešką, Jurgį Vyšniauskį, Katalėją Sabaitę, Estelą Zakarevičiūtę, Olivią Kondrataitę, Adomą Vasiliauską (3b kl.),Vanesą Žilinskaitę (3c kl.), Luką Paškauskaitę (5a kl.), Dovydą Vasiliauską (5b kl.), Urtę Cukuraitę (6a kl.), Kamilę Dranseikaitę (6d kl.), Mindaugą Aleksą (6e kl.), Miglę Mukulytę (7a kl.),  Sauliną Latvėnaitę (Ic gimnazijos kl.).

Už knygas dėkojame tėveliams -  Jūratei Aleksėjūnienei, Ramunei Jurevičienei, Alinai Latvėnienei, Andriui Vyšniauskiui.