1D klasės dalyvavimas projeke „Olimpinis mėnuo“

• Paskelbta: 2021-11-04

Viso projekto metu mokiniai tobulino šias savybes:

1. Fizinę stiprybę. Šios savybėms stiprinti buvo pasitelktos video treniruotės kartu su sportininkais, kurie taip pat buvo pasaulio olimpinių žaidynių dalyviais. Mokiniai mokėsi taisyklingo kvėpavimo, sužinojo kas yra „burpiai“ ir kiekvieną dieną siekė savo asmeninio „burpių“ rekordo.

2. Emocinę sveikatą. Jauniausieji gimnazijos dalyviai Išmoko penkias pagrindines emocijas, praktikavo nusiraminimo būdus, sužinojo daug žodžių, kuriais gebės ir ateityje teisingai  nusakyti savo savijautą.

3. Sveiką mitybą. Kasdien ragaudami skirtingų žolelių arbatą mokiniai išsiaiškino, kuri yra jų mėgstamiausia bei šklausė sveikatos mokslų daktaro Artūro Sujetos video pamokėles.

4. Bendradarbiavimą. Paskutinės savaitės metu mokiniai sužinojo kas yra paraolimpinės žaidynės, susipažino su viena iš sporto šakų - golbolu. Mokomuosiuose žaidimuose išsiaiškino, kaip svarbu pasitikėti vienas kitu ir bendradarbiauti siekiant tikslo.

Pradinio ugdymo mokytoja - Irmina Marcinkevičienė