Vaikų gynimo dienai skirta akcija

• Paskelbta: 2022-06-02

Artėjant Tarptautinei vaikų gynimo dienai, gimnazijoje vyko akcija,  skirta Ukrainos vaikams, atvykusiems iš  Vinicos miesto. Ukrainiečių vaikai su auklėtojomis gyvena Kulautuvos sanatorijoje.
Gimnazijos mokiniai kepė pyragus, keksiukus ir meduolius. Kepiniai nustebino ne tik estetišku pateikimu, bet ir gausa. Skanėstais Ukrainos vaikai gardžiuosis birželio 1-ąją  - Vaikų gynimo dieną. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai kepinius puošė Ukrainos ir Lietuvos vėliavų spalvomis. 6c kl. mokinys Adomas Valutkevičius savo laišku perdavė nuoširdžius linkėjimus anglų kalba. Buvo matyti, kaip žibėjo ukrainiečių akys, pamačius juos palaikančią iniciatyvą. Vaikų auklėtojos perdavė mūsų gimnazijos bendruomenei nuoširdžiausius linkėjimus.

Dėkojame mokiniams ir tėveliams, suteikusiems džiaugsmo daugiau nei 140 vaikų iš Ukrainos.
Už akcijos iniciavimą Ačiū mokytojoms Eglei Verzienei ir Estelai Žukauskienei!

Gražios Vaikų gynimo dienos!