Nuotolinė pamoka su Tirkiliškių mokyklos darželio 3 klasės mokiniais

• Paskelbta: 2023-02-10

Vasario 7 d. Kauno Tirkiliškių mokyklos – darželio trečiokai ir mūsų gimnazijos 3b klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje integruotoje muzikos, pasaulio pažinimo ir šokio pamokoje, skirtoje Vasario 16 – ajai paminėti. Pamoka prasidėjo iškilmingai skambant Lietuvos Respublikos himnui. Po smagios susipažinimo dainos, trečiokai atliko išmoktas sutartines bei dainas apie Lietuvą. Mokiniai sužinojo, kad 2023 metai yra paskelbti Aukštaitijos metais, todėl pamokoje dar prasmingiau skambėjo unikalios aukštaičių sutartinės. Šokis ,,Kiaulė grikiuos” nepaliko abejingų Tirkiliškių trečiokų (jie šį šokį atliko pirmą kartą). Pamokoje įgytas žinias vaikai pasitikrino žaisdami Kahoot, kurį lydėjo džiaugsmo, netikėtumo, o kartais ir nusivylimo šūksniai. Mokytojos džiaugėsi, kad mokiniai buvo aktyvūs, dėmesingi, įgijo naujų žinių, ir nekantriai laukia kitų susitikimų. Dėkojame muzikos mokytojai Eglei Verzienei!

Nauja patirtis mums suteikė vilčių, kad dar kartosime panašius susitikimus ateityje.

Dėkojame Mokytojai Eglei Verzienei