,,Piešiniai koordinačių plokštumoje”

• Paskelbta: 2023-03-10

Žymus pedagogas V. Suchomlinskis rašė : „Visi mūsų sumanymai, visos paieškos ir teorijos virsta dulkėmis, kai moksleivis neturi noro mokytis”.

Vienas iš būdų suteikti matematikos ir informacinių technologijų pamokų gyvybingumui bei praktinių darbų atlikimui pamokose, priartinant prie gyvenimo – taikyti savarankišką mokymąsi ugdant mokinių kūrybiškumą.  2023 vasario 21-25 dienomis  6 klasių mokiniai matematikos ir informacinių technologijų pamokų metu mokėsi savarankiškai braižyti  įvairias geometrines figūras stačiakampėje koordinačių (Dekarto) plokštumoje, kai duotos taškų koordinatės. Kovo 3 dieną 6 klasių mokiniai pristatė savarankiškai atliktą praktinį darbą „Piešiniai koordinačių plokštumoje”.

Dėkojame  Mokytojai Laimutei Bondzinskaitė