Minime Pasaulinę pirmosios pagalbos dieną

• Paskelbta: 2024-09-19

2024 m. rugsėjo 8 dieną gimnazijoje vyko ypatingi mokymai, skirti Pasaulinei pirmosios pagalbos dienai paminėti. Šių mokymų tikslas - supažindinti mokinius su pirmosios pagalbos pagrindais ir parodyti, kaip svarbu mokėti padėti kitam žmogui, jeigu nutiktų nelaimė.

Mokymus vedęs Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro paramedikas aiškino, kaip elgtis, kai kas nors susižeidžia arba pasijunta blogai. Vaikai išmoko, ką daryti, jei žmogus praranda sąmonę, kaip sustabdyti kraujavimą ar padėti užspringusiam. Mokiniai sužinojo, kodėl svarbu neprarasti savitvardos ir pirmiausia kviesti pagalbą.

Mokymuose dalyvavo 1d, 1e, 1c ir 3b klasių mokiniai. Jie ne tik stebėjo, bet ir patys išbandė įvairius pagalbos būdus, žaismingai mokėsi padėti draugui ar artimam žmogui.

Mokymai buvo labai įdomūs ir naudingi, nes mokiniai džiaugėsi įgiję naujų įgūdžių, sužinoję, kaip svarbu laiku padėti kitam ir būti pasiruošusiam bet kokiai netikėtai situacijai.

• Versija neįgaliesiems