Projekto „Tūkstantmečio mokyklos I“Kauno rajono mokyklų vadovų, mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų stažuotė įtraukiojo ugdymo tema Vilniaus “Sietuvos” progimnazijoje.

Lapkričio 14-15 dienomis įvyko projekto „Tūkstantmečio mokyklos I“ Kauno rajono mokyklų vadovų, mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų stažuotė įtraukiojo ugdymo tema Vilniaus “Sietuvos” progimnazijoje.

Stažuotėje dalyvavo atstovai iš Kauno rajono Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija, Kauno r. Raudondvario gimnazija, Domeikavos gimnazija, Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija ir Kauno rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyrius.

Vilniaus "Sietuvos" progimnazija direktorė Daina Valackienė pristatė pagalbos mokiniui specialistų komandą, papasakojo apie iššūkius įgyvendinant įtraukųjį ugdymą ir sudarė galimybes stebėti 1-8 klasių mokinių veiklas biologijos, pasaulio pažinimo, muzikos, lietuvių kalbos, geografijos ir matematikos pamokose.

Mokytoja S. Bagočienė supažindino su inovatyviomis ugdymo priemonėmis ir įtraukiosiomis veiklomis informacinių technologijų užsiėmimuose. Buvo pristatytos Fab Lab dirbtuvių įveiklinimo galimybės.

Darbo su SUP turinčiais mokiniais patirtimi dalijosi pagalbos mokiniui specialistai ir mokytojo padėjėjai.

Buvo suorganizuota išvyka į Vilniaus Šilo ugdymo centras pas “Sietuvos” progimnazijos socialinius partnerius. Centro direktorė Asta Stulgaitienė pakvietė ne tik stebėti pamokas, bet ir aktyviai jose dalyvauti. Refleksijos metu buvo pristatyta šios ugdymo įstaigos veikla, tikslai ir iššūkiai.

Už stažuotės organizavimą dėkojame Kauno rajono švietimo centras direktorei Laimutei Ruzgienei ir jos komandai.

Kartu su Tūkstantmečio mokyklos

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis. „Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

Garliavos Jonučių progimnazijos TŪM projekto veiklų koordinatorė

Žydrūnė Bastienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas