Gimnazija dalyvauja Tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte

Lietuvos mokyklų bibliotekų darbuotojų asociacijos ir Tarptautinės mokyklų bibliotekininkų bendradarbiavimo asociacijos (IASL) kvietimu mūsų gimnazija užsiregistravo į tarptautinį knygų skirtukų mainų projektą.

Šis projektas apima mokyklas iš įvairių pasaulio šalių, mokiniai iš bet kurios pasaulio vietos siunčia vieni kitiems savo pagamintus knygų skirtukus.

Skirtukų mainų projektas yra paprastas, įdomus būdas dalintis skaitymo malonumu ir susirasti naujų draugų, naudojantis mokyklų bibliotekomis visame pasaulyje.

2023-ųjų tema – „Mokyklos biblioteka – mano mėgstama vieta, kūrybiškumas ir vaizduotė“.

Šiais metais Tarptautinio knygų skirtukų mainų projekte dalyvavo ir skirtukus gamino ketvirtokai, kuriems teko skirtingų šalių partneriai paskirti organizatorių:

4a klasei (mokytoja Renata Džiaugštaitė)  - Agrupamento de Escolos de Sobreira, pagrindinė mokykla Portugalijoje;

4b klasei (mokytoja Stanislava Petravičienė)  - Osnovna škola ,,Marija Gubec” Čeminac, pradinė mokykla Kroatijoje;

4d klasei (mokytoja Roma Čebakovienė)  - Carey Baptist Grammar School Kew, gimnazija Australijoje.

Mainai pavyko! Smagu dalyvauti projekte, kuris skatina mokinių bendravimą, kūrybiškumą, dalijimąsi skaitymo malonumu.

Nuotraukos:
Edita Purlienė, Laima Dzvonkienė