Mokytojus pagerbė muzikiniame teatre

• Paskelbta: 2022-10-07
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 5 dieną Kauno rajono meras Valerijus Makūnas savivaldybės ugdymo įstaigose dirbančius mokytojus pakvietė į Kauno valstybinį muzikinį teatrą švęsti profesinę šventę.

Metų mokytojos titulas šiemet atiteko VDU Ugnės Karvelis lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Janinai Kriščiūnienei. Šioje gimnazijoje pedagogė dirba nuo 1984 metų, jai suteikta mokytojos metodininkės kvalifikacinė kategorija. J. Kriščiūnienė vadovauja neformaliojo švietimo būreliui „Gyvosios literatūros pamokos“, jos mokiniai kasmet laimi prizines vietas rajono ir šalies rašinio, meninio skaitymo, kūrybiniuose konkursuose, abiturientai taip pat įvertinami aukštais balais.

Penki pedagogai apdovanoti Kauno rajono ženklais. Kačerginės mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotoja Dovilei Mikuckienei įvertinta už vasaros stovyklų organizavimą Ukrainos vaikams ir bendruomenės telkimą.

Neveronių gimnazijos anglų kalbos mokytojai Jūratė Pilsudskienė padėkota už puikius ugdomosios ir metodinės veiklos rezultatus.

Noreikiškių lopšelio-darželio „Ąžuolėlis“ direktorė Sonia Makaveckienė apdovanota už edukacinių erdvių kūrimo tradicijos puoselėjimą ugdant sveiką ir aktyvią asmenybę.

Akademijos mokyklos-darželio ,,Gilė“ pradinio ugdymo mokytoja Rasa Kazakevičienė pagerbta už jaunųjų talentų ugdymą. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos fizinio ugdymo mokytojas Jonas Mykolaitis – už aukštą profesinį meistriškumą ir aktyvią bendruomeninę veiklą.

Dar 29 pasižymėjusiems mokytojams įteiktos padėkos.

Šiemet ypatinga sėkmė lydėjo Raudondvario pedagogus. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigtos Meilės Lukšienės premijos laureatu tapo Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinės mokyklos mokytojas Ąžuolas Jašinskas. Raudondvario gimnazijos Lauros Baltaduonės ir Linos Ragelienės parengta Meda Surdokaitė buvo paskelbta Europos Sąjungos Jaunųjų mokslininkų konkurso nugalėtoja.

„Būti mokytoju – tai ne tik darbas, bet ir gyvenimo būdas, tam reikia ne tik profesinių įgūdžių, bet ir tam tikrų asmenybės savybių: kantrybės, pasišventimo, atsakomybės“, – kalbėjo meras V. Makūnas, pabrėždama, kad Kauno rajone švietimas buvo yra ir bus prioritetinė sritis.

Rajono mokyklose dirba 32 mokytojai ekspertai, 397 mokytojai metodininkai, 418 vyresnieji mokytojai. Savivaldybė skatina mokytojus rinktis rajonui trūkstamų dalykų specialybių, finansuoja jų persikvalifikavimo studijas.

Kauno rajonas išskirtinai daug investuoja į švietimo infrastruktūros kūrimą. Sporto aikštynų atnaujinimo programa įžengė į baigiamąjį etapą. Garliavos Adomo Mitkaus ir Karmėlavos bendruomenės jau gali didžiuotis išskirtiniais stadionas, dar modernesnis stadionas kitąmet bus pastatytas šalia Raudondvario gimnazijos.

Šiemet duris atvėrė Mastaičių mokykla-daugiafunkcis centras su vaikų darželiu. Įspūdingomis erdvėmis pasižymi ir rekonstruota Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras. Vyksta Vilkijos, Vandžiogalos gimnazijų, Jonučių progimnazijos ir Ilgakiemio pradinės mokyklos atnaujinimo darbai.

Iki metų pabaigos statybininkai pažadėjo rekonstruoti Mastaičių baseiną ir užbaigti Zapyškio pagrindinės mokyklos modernizavimą.

Netrukus prasidės Domeikavos pradinės mokyklos statybos. Savivaldybė taip pat pasiryžusi statyti Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos priestatą, rekonstruoti ir modernizuoti Raudondvario bei Neveronių gimnazijas.

***

Kauno rajono mero padėkos už puikius darbo rezultatus įteiktos šiems mokytojams:

• Irenai Aleksandravičiūtei, Vandžiogalos gimnazijos socialinei pedagogei;
  • Audronei Armonienei, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos fizikos mokytojai;
  • Gitanai Andrikaitienei, Domeikavos lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojai;
  • Ligitai Adomavičienei, Ežerėlio pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai;
  • Ernestai Avižienei, Zapyškio pagrindinės mokyklos dailės ir technologijų mokytojai;
  • Reginai Bačytei, Neveronių gimnazijos chemijos mokytojai;
  • Aidui Čeplevičiui, Kulautuvos pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojui;
  • Dianai Čeponienei, VDU Ugnės Karvelis gimnazijos anglų kalbos mokytojai;
  • Mindaugui Dulskiui, Babtų gimnazijos istorijos mokytojui;
  • Audrai Galvanauskienei, Garliavos Jonučių progimnazijos direktorei;
  • Violetai Gadliauskienei, Meno mokyklos akordeono mokytojai;
  • Želvitai Jankunei, Šlienavos pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojai;
  • Verutei Jucienei, Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyriaus pradinio ugdymo mokytojai;
  • Almai Krajašienei, Garliavos Jonučių progimnazijos pradinio ugdymo mokytojai;
  • Jurgai Legienei, Domeikavos lopšelio-darželio „Luknė“ logopedei;
  • Redai Markauskienei, Ilgakiemio mokyklos-darželio priešmokyklinio ugdymo ir anglų kalbos mokytojai;
  • Daivai Misonienei, Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinės mokyklos direktorei;
  • Adai Micpovilienei, Domeikavos gimnazijos direktoriaus pavaduotojai;
  • Virginijui Overlingui, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos istorijos mokytojui;
  • Rasai Steponaitytei, Dziudo ir jojimo sporto mokyklos dziudo mokytojai;
  • Jurgitai Sprainaitienei, Garliavos Jonučių progimnazijos biologijos mokytojai;
  • Daivai Sinkevičienei, Ringaudų pradinės mokyklos meninio ugdymo mokytojai;
  • Irenai Vaitkienei, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo skyriaus vedėjai;
  • Rūta Vasiliauskienei, Vilkijos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai;
  • Onai Vaičiukynaitei, Girionių darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai;
  • Vitalijai Vėlavičienei, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos biologijos mokytojai;
  • Jolita Večkienei, Raudondvario gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai;
  • Gemai Žemaitienei, Lapių pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojai;
  • Sigitai Žuklijienei, Karmėlavos Balio Buračos gimnazijos matematikos mokytojai.

Nuotraukos: