Talentai 2023

• Paskelbta: 2023-04-26
  • Kategorija: Renginiai

„Žmogus, turintis įgimtą talentą, patiria didžiausią laimę, jei šį talentą naudoja" ( Johanas Volfgangas van Getė). Tokia citata prasidėjo balandžio 25 d. vykęs renginys „Talentai 2023“, į kurį susirinko gimnazijos bendruomenės nariai, norintys atskleisti savo gebėjimus, bei juos palaikantys žiūrovai. Vieni talentus išreiškė scenoje, kitų  gebėjimais  - piešiniais, rankdarbiais, medžių dirbiniais bei kepiniais -  galėjome pasigrožėti parodoje. Gėrėjomės spalvingais atlikėjų skleidžiamais garsais: nuo trombono iki fleitos, nuo pianino iki smuiko ir kanklių, nuo solinio iki ansamblinio dainavimo.  Parodos erdvėje kiekvienas dalyvavęs galėjo paskanauti konditerijos gaminių, kuriuos iškepė gimnazistų mamos. Tikimės, kad renginys paskatins naujus, gebančius ir turinčius išskirtinių talentų bendruomenės narius, įsitraukti į kitais metais organizuojamą talentų pasirodymą.

Ačiū, kad dalyvavote!

​​​​