3-4 klasių mokinių diktanto konkursas

  • Paskelbė : Skaistė Grigelytė
  • Paskelbta: 2023-03-17
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 15 dieną Domeikavos gimnazijoje vyko 3-4 klasių mokinių diktanto konkursas. Trečiokų grupėje dvi pirmosios vietos skirtos 3c klasės mokinei Urtei Ščebedaitei ir 3e klasės mokiniui Kiprui Mačianskui. Antrąją vietą užėmė 3a klasės mokinys Viesulas Daukša, o trečiąją - 3c klasės mokinė Rusnė Bagačiovaitė. Ketvirtokų grupėje be klaidų diktantą parašė ir pirmąją vietą laimėjo  4c klasės mokinys Jokūbas Rudaitis, antroji vieta teko 4c klasės mokinei Emilijai Miliūtei, trečioji - 4d klasės mokinei Saulei Sirutytei.

Labai džiaugiamės aukštu mokinių raštingumu ir sveikiname nugalėtojus! Dėkojame mokytojoms, parengusioms konkurso dalyvius.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas