Protų mūšis LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI VASARIO 16 - ai paminėti

• Paskelbta: 2023-02-10

Švenčiame  LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ!

VASARIO 16-ąją 5 – 8, I – II gimnazijos klasių mokiniai minėjo dalyvaudami PROTMŪŠYJE.   Atlikę namų darbus (plakato, emblemos, ketureilio kūrimas),  klasių atstovai, Jaunųjų šaulių komandos varžėsi demonstruodami istorijos, geografijos, literatūros žinias.

PROTMŪŠIO nugalėtojai:

I vieta  - 7b, 8c klasės

II vieta - 5b, IIb gimnazijos klasės

III vieta-  6c, 8a klasės

Visi dalyviai apdovanoti diplomais ir padėkomis, atminimo dovanėlėmis.

Renginyje svečiavosi,  dovanas dalyviams įteikė Kauno AVDŠ 2-osios rinktinės atsargos kapitonas jėgeris Aidas Zydelis. Gimnazijos mokinių taryba papildomus taškus skyrė už originalias tautines detales komandų dalyvių aprangoje.

Komisijos nariai: direktorius Dalius Vibrantis, istorijos mokytojas Edgaras Gabrielaitis, dailės mokytoja Liudmila Karmonienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jūratė Mačiulienė vertino  namų darbų užduotis ir atsakymus į klausimus. Renginio koordinatorius geografijos mokytojas Darius Starkus ir PROTMŪŠIO vedėjas Gytis Bagdonavičius realizavo renginio idėjas.  Muzikos mokytoja Eglė Verzienė ir vaikų folkloro ansamblio ,,Serbentėlė“  vadovė Daiva Bradauskienė renginiui suteikė muzikinę šventinę nuotaiką.

Mylėkim LIETUVĄ, nes ji VIENA TOKIA!!!