Meninio skaitymo konkursas ,,Mane augina žodžiai 2023"

• Paskelbta: 2023-05-03
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 27 dieną gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas ,,Mane augina žodžiai 2023", kuriame dalyvavo 1 - 4 klasių mokiniai: Dagnė Živatkauskaitė (mokytoja Svetlana Maštaitienė), Danielius Zibolis (mokytoja Eligija Kušeliauskaitė), Luknė Pravalauskytė ir Urtė Velminskaitė (mokytoja Elena Žukauskienė), Goda Skeirytė ir Kristupas Kučinskas (mokytoja Inga Saldukienė), Rusnė Juodrytė (mokytoja Neringa Kučinskienė), Ema Šustavičiūtė (mokytoja Eugenija Reginienė), Austėja Kalantaitė ir Luknė Čekavičiūtė (mokytoja Stanislava Petravičienė), Mantė Liakauskaitė (Renata Džiaukštaitė), Aneta Slaninaitė (mokytoja Loreta Narbutienė), Adomas Juškaitis (mokytoja Rolanda Girskienė). Konkursą laimėjo 2d klasės mokinė Eglė Kalendaitė  ir 3d klasės mokinė Vaiva Digimaitė.

Sveikiname mokines ir linkime sėkmės antrajame etape! Ačiū mokytojoms Irminai Marcinkevičienei ir Romai Čebakovienei!